05.08.2010
 
        favori ekle

Ne zaman evleneceğinizi bilmek ister misiniz?

Ne zaman evleneceğinizi bilmek ister misiniz?

Hint Astrolojisi'si doğum haritanızı inceleyerek ne zaman evleneceğinizi tespit ediyor!

Hint Astrolojisi hiçbir astrolojik sistemde olmayan çeşitli öngörü yöntemlerine sahiptir. Doğum haritalarını incelerken çeşitli gezegensel yerleşimlere göre evliliğin nasıl yaşanacağını tespit eder, yaşadığımız gezegensel periyotlar ile de evliliğin ne zaman gerçekleşeceğini buluruz.

Aşağıdaki doğum haritası sahibi danışanım, kişisel bilgilerinin gizli tutulması koşuluyla doğum haritasının incelenmesine izin vermiştir.
Doğum haritasında yükselen burç Boğa Burcu'ndadır.

Yükselen burç yöneticisi (kişilik ve genel karakter) Venüs haritanın 11. Hayaller ve arzular evinde yücelmiş durumdadır. Bu gezegensel etki harita sahibinin çok düzgün bir karaktere sahip olacağını gösterirken, hayattan beklentilerinin büyük bir çoğunluğunu gerçekleştirebileceğini de gösterir.

Hint Astrolojisi'ne göre çıkartılan doğum haritasında her burç ve ev haritadaki bir kutu ile ifade edilir ve burçların yeri her zaman sabittir. Haritada toplam 12 burç(ev) vardır ve her biri hayatın farklı alanlarını temsil eder. Burçların yerlerini haritalarda inceleyebilirsiniz.
Doğum haritalarında evlilik 7. Ev adı verilen noktadan analiz edilir. Aşağıdaki haritada 7. Ev Akrep burcundadır. Akrep burcunun yöneticisi Mars 11. Evde yerleşmiştir.

11.ev yöneticisi Jüpiter ise haritanın 7.evinde yerleşmiştir. 11. Ev sosyal çevreyi, arkadaşlık ilişkilerini ve hayattaki fırsatlar gibi konuları ifade eder. Evlilik evi yöneticisinin 11. Evde yerleşmesi harita sahibinin istediği gibi bir evlilik yapacağını gösterirken, evlilik aynı zamanda maddi ve manevi gelişim de sağlayacaktır.

11.ev astrolojide çok olumlu enerjiye sahip bir alandır ve genel anlamda hayattan beklentilerimizi temsil eder. Evlilikten sonra hayatta maddi anlamda ciddi bir gelişme de sağlanacaktır. Böyle gezegensel yerleşimler eşle uyumlu olunacağını da gösterir. Ancak evlilik yorumlarını bu şekilde bırakırsak haritayı yeterince irdeleyememiş oluruz.

Hint Astrolojisi evliliği tek bir noktaya bakarak yorumlamaz. Yukarıdaki gibi basit bir yorumla bitirecek olsaydık doğum haritası sahibi kişinin hayatı boyunca mutlu bir evlilik yaşayacağını öngörmüş olurduk. Diğer etkilerin de beraberce incelenmesi gerektiğini belirterek devam edelim.

Haritada 7. Evde (evlilik) yerleşmiş Jüpiter çok olumlu bir etki verirken evlenilecek kişinin bonkör, keyifli ve zengin biri olacağını gösterir ancak gezegen zararlı kabul edilen 8. Evin de yöneticisidir. Bu gezegensel yerleşim olumsuz gezegen transitlerinde evliliği sıkıntıya sokacak etkiler verir ve haritada diğer etkiler destekliyorsa boşanmaya neden olabilir.
>>>>>>>>>>>>>>>>>
Alıcı adı
Alıcı E-postası
Gönderen Adı
Gönderen E-postası