Astroloji

/

Burçlar

/

YENGEÇ

/

Aylık

YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Ayın ilk günlerinde egzersiz bisikletinde pedal çeviriyor ve çok yorulmanızı rağmen hiçbir yere ilerleyemiyor hissine kapılabilirsiniz. Biraz sabırlı olmanız gerekecek. İşiniz veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerle ilgili olumsuzluklar sizi yorabilir. 5 Haziran yeni ayı, diğerlerinden farklı. Yeni başlangıçlar yapmak veya ani kararlar almak doğru olmayabilir.

8 Haziran civarında birden fazla yerde aynı performansı göstermenizin beklenmesi sizi yorabilir. Hayatınızın çok farklı alanlarında bambaşka bir kişiymişçesine davranmanız beklenebilir.

14 Haziran civarında ani değişikliklere veya durumlara adapte olmanız gerekebilir, ama zorlanmayacaksınız. Farklı şeylerle uğraşmak size keyif verebilir. Bu tarihlerde, bazı olayları tarafsız şekilde ele alabilmek için daha fazla soru sormalı ve araştırmacı olmalısınız. İki tarafın söylemleri birbirini tutmayabilir. Farkına varacağınız bazı durumlar nasıl hareket etmeniz gerektiğini anlamanızı zorlaştırabilir.

21 Haziran sonrası, sağlığınızla ilgili olumlu bir sürece giriyorsunuz. 22 Haziran civarında yanlış anlaşılmalara açıksınız, kendinizi doğru şekilde ifade edebilmek için gayret göstermeniz ve vazgeçmemeniz gerekiyor ya da tam tersi sizi yanıltmaya veya aldatmaya çalışan kişiler olabilir. İmzalar atmak veya bağlayıcı sözler vermek doğru olmayacaktır. Hayal kırıklıkları yaşanabilir.

28 Haziran civarında tutarsız veya saygısız kişilerle muhatap olabilirsiniz, ama siz ağırlığınızı korumalısınız. Ay sonunda, aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz, çocuklarınızı ilgilendiren konular veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanan sorunlar sonlanabilir ve olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel