YENGEÇ 22 Haziran - 22 Temmuz

Gökyüzü ailevi meselelerle ilgili konularda sağ duyulu hareket etmeniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çaba göstermekten vazgeçmemeniz gereken bir ayda olduğunuza işaret etmekte... Özellikle ayın ilk 10 günü ailenizi kardeşlerinizi ilgilendiren konularda kendi kendinize alıngan bir tavır içine girmeden rahatsızlıklarınızı beklentilerinizi ifade ederek duygusallığınızı sözlerinize yansıtarak hareket etmelisiniz.

15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirecek daha doğrusu dostlarınızla güçlü bağlarınız daha da kuvvetlenecek ve dostlardan gelecek şanslar yakalayacaksınız. İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olun özellikle yönetici pozisyonunda olan insanlarla ilişkilerinizin bozulmaması için hassas olmalı iş hayatınıza duygularınızı yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Duygusal konularda ise 29 Nisana kadar olan sure içinde hızla başlayan ve hızla biten ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kısa sure once bir ayrılık yaşadıysanız ve kendinizi bir boşluğun içine düşmüş mutsuz hissediyorsanız özellikle bu dönemde yeni bir ilişkiye adım atmanın hayal kırıklıklarına sebep olacağını bilerek hareket edin.

29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması iş hayatınızda yep yeni bir dönemin kapılarını aralayabilir sizlere. İnandığınız projelerinizde emeğinizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler eşinizle ilgili konularda sezgilerinize güvenmeli ve hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız. Bekar Yengeç’ler sizlerde sezgilerinize güvenerek hareket edin ve bırakın aşk kalbinizden ruhunuza süzülsün.

Astrolog Şenay YANGEL