Astroloji

/

Burçlar

/

YENGEÇ

/

Aylık

YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Aya desteklendiğinizi hissederek başlıyorsunuz Sevgili Yengeçler. Maddi başlıklı konularda kalıcı adımlar atabilir, yardımlar alabilirsiniz. Ancak ayın son on günü başta olmak üzere sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir aydasınız, lütfen aklınızda bulunsun. Ayın ilk günlerinde sezgileriniz normalinde üzerinde çok kuvvetli, olayları anında anlayabilecek, gizemleri çözebilecek ve alt yazıları okuyacak kabiliyetleriniz ön planda. Sevdikleriniz sizin için her şeyden önemlidir malum.

Ancak, 8 Ağustos civarında, uzun zaman ve emek harcadığınız oluşumlar veya ilişkiler zarar görebilir. Dolayısıyla, bu tarihlerde tartışmalardan veya riskli adımlardan kaçınmanızda fayda var. Sözlü ve yazılı ifadelerde dikkatli olmalısınız.

16 Ağustos civarında, işle veya eğitim hayatınızla ilgili sorunları eve taşımanız ekstra problem anlamına gelebilir. Mükemmelliyetçi olmayı bir kenara bırakın artık. Yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun! 18 Ağustos tarihi(+/- bir ay) borç alacak verecek, ortak kaynak kullanımı(nafaka, burs, kredi, miras, sigorta v.b) gerektiren başlıklar alanında sıkıntılı durumları veya ödemeleri ön plana taşıyabilir.

24 Ağustos civarında, eğlenceli aktiviteler veya yapmaktan keyif alacağınız işlerle zaman geçirme ya da aileyi toplama ve misafirperverliğinizi gösterme fırsatları söz konusu olabilir ya da iletişim, satış pazarlama veya bilişim başlıklı konularda teklifler veya fırsatlar yüzünü gösterebilir. Sağlık başlıklı konular önem kazanıyor.

29 Ağustos civarında kendinize olan güveniniz artıyor. Bu sayede istediğiniz adımları atabilir veya düşündüğünüz girişimlerde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerden güzel teklifler, davetler veya haberler gelebilir. 30 Ağustos’ta başlayacak üç haftalık Merkür gerilemesinin etkilerini ise, ay sonu ele alacağım haftalık yazımda bulabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel