YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda bu ay. Sevgi dolusunuz ve sizi seven kişiler konfor zonunuzu genişletmenizi sağlıyorlar. Ayın ilk günlerinde, sıcak ve konforlu ortamlarda ya da evinizde vakit geçirmeyi tercih edebilir veya evinizi yenilemek ve evle ilgili işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz sevgili Yengeçler. Hatta, ayın ortalarına kadar mümkün olsa ev de kalır ya da en azından evden çok fazla uzaklaşmamayı tercih edebilirsiniz. Ancak, çok istememenize veya belki de biraz kaygılı olmanıza rağmen 14 Kasım civarı günlerde, konfor rotasının dışarısına çıkmanız gerekebilir. Tartışmalardan da uzak durmalısıız.

11 Kasım civarı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi, çocuklarınızı veya aşk hayatınızı ilgilendiren yenilikler sizi mutlu edebilir. Ayın son on gününde, sağlığınıza önem vermeye başlayacaksınız ve maddi başlıklı konular ön plana çıkıyor, ama ailenizden kişiler bu alanda size destekçi ve yanınızdalar. Konuları hafife almamanızda ve detayları hesaplayarak ilerlemenizde fayda var.

23 Kasım civarı bazı konularda sınırları zorlasanız bile, istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Dolayısıyla, nefes alacak kadar ilerlemek şimdilik size yetse iyi olur. Yoğunluk ve macera bir yere kadar. İstediğiniz imajı yakalayamadığınız için de üzülmeyin. Ardından gelecek şeyler veya görünenin arkasındaki gerçekler ilginizi çekmeyebilir zira. Bazı olayların nedenleri açığa çıkıyor. Ay sonundan itibaren, işle ilgili koşuşturmalarınız ve sorumluluklarınız artacak.

Niobe Aslı Temel