Astroloji

/

Burçlar

/

YENGEÇ

/

Aylık

YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Ayın ilk günlerinde, kafanızda çok fazla şey olduğu için konsantrasyon sorunu yaşayabilir, belli hedefleri arka plana atabilirsiniz. Hayaller gerçekçi olmanızı zorlaştırıyor. Seyahat planları, grup aktiviteleri, arkadaşlarla programlar ön planda. Sosyal çevreniz genişliyor ve arkadaşlarınız yanınızda. Özellikle 6 Mayıs civarında, yazlık seyahatlerinizi planlayabilir veya geleceğe dönük sevdiğiniz kişileri de kapsayan planlar yapabilirsiniz. 9 Mayıs civarında ekip çalışmaları esnasında ya da ortaklık ve iş birliği gerektiren ko ularda şanslısınız.

11 Mayıs civarında, dışarıdan mesafeli davrandığınız bir kişinin içten içe ilgisini çekebilmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Utangaçlığın işe yaradığı zamanlarda vardır elbette, ama bu o zamanlardan mı bilemiyorum. 13 Mayıs civarı sosyal anlamda olumlu tarihlerden. 16 Mayıs civarında, belli planları uygulamaya koyarak veya belli sistemleri çalıştırarak yaptıklarınızın onaylanmasını veya takdir görmesini sağlayabilirsiniz. Ancak, belli noktalarda sorun yaşanırsa üstüne gitmemenizde fayda var.

21 Mayıs civarında, ilginç kaynaklar kanalıyla yaratıcılığınız artabilir, gizli kalmış yetenekleriniz su üstüne çıkabilir. Bu sayede herkesin dikkatini çekmenizde kolay olacaktır. Farklı teklif ve davetleri göz ardı etmemelisiniz. Olaylar aniden gelişebilir ve ardı ardına gelebilir. 22 Mayıs (+/- 5 gün) yakın çevre ilişkilerinizde sonuçlanma ve sonlanma enerjileri ön planda. Platonik aşklara veya gizli ilişkilere eğilim artabilir.

25 Mayıs civarında sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz ya da yakın çevrenin sağlık problemleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. 28 Mayıs civarında, duygusal ve hassassınız. İş ilişkileriniz ve sağlığınız dikkat gerektiriyor. Eski arkadaşlar veya eski sevgililer aklınızda olabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!