Astroloji

/

Burçlar

/

YENGEÇ

/

Aylık

YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Aya aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından canlandırıcı etkilerle başlıyorsunuz. 3 Temmuz ve devamındaki süreçte yeni şeyler öğrenmek isteyebilir veya eğitim hayatınızı ön plana alabilirsiniz. 4 Temmuz Yeni Ay’ı hayatınıza çeki düzen vermeniz, kendinizi ve planlarınızı yenilemeniz veya yeni kararlar almanız için olanak sağlıyor. 5 Temmuz civarında, yapılması gereken işler var ve bunları sizden daha iyi çözebilecek kimse yok. Ancak, kendinize çok fazla güvenmeniz tuhaf duruma düşmenize neden olabilir, aklınızda bulunmasında fayda var.

6 Temmuz civarında sosyal yaşamınız veya aşk hayatınız renkli ve keyifli görünüyor, yakın çevrenizden kişilerle yakınlaşmalar olabilir. 7 Temmuz civarında da, iş hayatınızda veya birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde kibirli veya patronvari hareketleriniz bencil birisi gibi görünmenize neden olabilir.

12 Temmuz civarında özel yaşamınızla ilgili ilişkileriniz test edilebilir. Neyse ki, nefret, haset ve kıskançlık duygularını kalıcı hale getirmeyen ve özür dilemekten gocunmayan bir burçsunuz sevgili Yengeçler. Maddi anlamda ise, olumlu etkiler altındasınız. Bütçe yapmak zor olmayabilir veya alacak verecek dengesini kurmanızı sağlayacak planlar yapabilirsiniz.

15 Temmuz civarında, bazı şeylerin sona erdiğini hissedebilirsiniz. Bu durumu görmezden gelmemelisiniz. 18 Temmuz civarında, aşk hayatınızda veya sosyal ilişkilerinizde şanslı olaylar yaşanabilir. 20 Temmuz dolunayı, aşk hayatınız ve ikili ilişkileriniz açısından stres nedeni olabilir.

22 Temmuz civarında, maddi başlıklı konular ön plana çıkıyor. Ödenmesi gereken şeyler veya artan harcamalar söz konusu olabileceği gibi, gerek yeni kazançlar gerek geçmişle ilgili tahsilatlar veya bazı satışlar kanalıyla para yapabileceğiniz günlerde olacaksınız veya karlı durumlar söz konusu olabilir. Maddi güvenliği ön plana alacaksınız.

26 Temmuz civarında beklenmedik olaylar kafanızı karıştırabilir. Bazı kişilerin kim olduklarını veya ne yapmaya çalıştıklarını sorgulayabilirsiniz. Üzülseniz dahi bunu çok fazla belli etmemeniz yerinde olur. Zaten bu kişiler çok fazla önemsediğiniz insanlar da değil aslen. Önemli olan, yanınızda olan kişiler olmalı, sizden hoşlanmayan veya düşmanca hareketleri olan kişileri bir kenara bırakın. Ayın son günlerinde, içinize kapanabilir veya utangaçlaşabilirisiniz, ama doğru kişiler modunuzu değiştirebilirler. Görünmeyen veya sizin farkında olmadığınız çok şey oluyor! Maddi açıdan risk almayın!

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel