Astroloji

/

Burçlar

/

YENGEÇ

YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Belli başlı konularda potansiyelinizi ortaya koymanız ve size keyif veren işlere odaklanmanız, özgüveninizi artırabilir. Böylelikle konumuz ve imajınız da güçlenebilir. Hem sosyal hem özel ilişkilerinizde farklı programlar organize edebilirsiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Dün yazdığım gibi, gece saatleri bazılarımız için biraz zor geçmiş olabilir. Önemsediğimiz işler istendiği gibi gitmeyebilir. Tutulmayan sözler, yerine getirilmeyen görevler, tamamlanmayan işler veya hayalperest yaklaşımların gerçeklerle yüz yüze kalıp mahvolması söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde, kutuplaşmalar, karşıt görüşler ve tartışmalar günü bozabilir. Kelimelerimizi dikkatli kullanalım, aklımıza gelen her şeyi söylememeye dikkat edelim. Ancak, Jüpiter’in konumu, ait olduğumuz gruplarda etkinliğimizi arttırabilir, kendimizi göstermemize veya hedeflerimize ulaşmamıza yardım edebilir. Ya da bazılarımız kariyerlerinde yükselme, gücü ele geçirme veya servet artışı türünde olumlu olaylar yaşayabilirler. Bugünlerde çıkılacak seyahatler her zaman hatırlanılacak türde seyahatlerden olabilir. Sosyalleşmek, internetten ve sosyal medyadan faydalanmak ve girilen çevrelerin vereceği fikirlerle yaratıcı olmak da kolaylaşacaktır. Olaylara farklı açılardan yaklaşmak askıda kalmış sorunların çözülmesini veya kaybolan eşyaların bulunmasını da sağlayabilir.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel