Astroloji

/

Burçlar

/

YAY

/

Haftalık

YAY 23 Kasım - 21 Aralık

Önemli bir konuda sonlanma ve sonuçlanma enerjileri ön planda bugünlerde. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularla(krediler, burslar, sponsorluklar, miras, nafaka, tazminat, vergi, prim v.b) da uğraşmanız gerekebilir veya uğraşıyor olabilirsiniz. Parasal kazanımlar veya ödemeler gündemde ya da evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda ani koşuşturmalarınız olabilir. İkili ilişkilerinizde acımasız tartışmalar ilişkilere zarar verebilir. Bazı gerçekler rahatsız edici olabilir. Partnerinizle diyaloglarınızda dikkatli olmalısınız. İlişkilerde anlaşmazlıklar artıyor. Aynı zamanda doğru harekete geçen Merkür üç haftadır yaşanılan aksiliklerde azalma görüleceğinin işaretçesi. İlişkilerde anlaşmazlıklar artıyor.

MERKÜR GERİLEMESİNİN ETKİLERİNİ BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ!

O halde rahatlamanın hangi alanlarda olacağını daha rahat anlayabilirsiniz.

Hafta ortası civarında, ailenizden kişiler veya bazı arkadaşlarınız geçmişle ilgili olumsuz konuları tekrar gündeme taşıyabilirler, mantıklı ve uzlaşmacı yaklaşımlarla olayı tamamen geçmişte bırakmanız daha doğru olacaktır.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın...

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!