Astroloji

/

Burçlar

/

YAY

/

Haftalık

YAY 23 Kasım - 21 Aralık

Üç hafta boyunca iş hayatınızı doğrudan etkisi altına alacak Merkür’ün geri hareketi sizi demotive edebilir. Bu alanlarda yaşanabilecek aksilikler, iletişim kopuklukları ya da yanlış anlaşılmalar sizi yorup yıpratabilir. Öte yandan bazı planlarınızı yeniden düzenleme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Ortağınızla ya da çalışma arkadaşlarınızla yaşanan polemiklerin sarpa sarmasına engel olmalısınız.

Haftanın genel atmosferi

Merkür bu hafta Toprak grubu burçlarından biri olan Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Merkür’ün Boğa burcunda geri harekette olmasıyla birlikte aslında hepimiz hayatımızı maddi ve manevi olarak tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyabiliriz. Bütçemizi, gelir-gider tablomuzu düzenleyebilir, tecrübelerimizi paraya çevirebilir ya da bunun üzerinde kafa yorabiliriz. Detayları atlamayalım, ancak önümüzdeki üç hafta boyunca zihnimizi ödemeler, alacaklar, yeni kazanç kapıları vb. gibi parayla ilişkili konularla meşgul edebiliriz. 28 Nisan itibariyle geri gidecek olan Merkür, bu haftadan itibaren Mayıs ayı ortalarına kadar, aksiliklere, dalgınlıklara, dikkatsizliklere oldukça müsait bir ruh hali içerisinde olacağımıza işaret ediyor. Yanlış kişilere gönderilen mesajlar, teknolojik aletlerin bozulması, diyaloglarda yanlış anlaşılmalar gibi durumlar söz konusu olabilir. Öte yandan işe, toplantıya geç kalma, uçağı kaçırma, eşya ve evrak kaybetme, yanlış otobüse binme gibi bazı gündelik aksilikler de yaşayabiliriz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın...

Niobe Aslı Temel