YAY 23 Kasım - 21 Aralık

İçinde bulunduğunuz belirsiz durum ve akıl karışıklığı size zarar verebilir. Size söylenen her şeye körü körüne inanmak yerine doğruluğunu test etmelisiniz. Ani gelişmelerle karşı karşıya kalabilir ve üstesinden gelmek için ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sahip olduklarınızı korumak istiyorsanız, evinize de zaman ayırmalısınız.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Başarılı olmak, başkalarının bir hamle yapmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve kendimiz harekete geçmek istediğimiz bir gündeyiz. Ancak, hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel