Astroloji

/

Burçlar

/

TERAZİ

/

Aylık

TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Ayın ilk günlerinde ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda(kredi, nafaka, burs, sponsorluk, alacak verecek, sigorta, vergi, miras v.b) kendinizi iyi hissedebilirsiniz. 5 Mayıs civarında uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sevdiğiniz bazı kişileri mutlu edebilmek için bazı ödünler vermeniz veya bazı şeylerden tümüyle vazgeçmeniz gerekebilir. Bonkörlüğünüzün ve fedakarlığınızın karşılığını alabilirsiniz. 6 Mayıs civarında yine ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda yenilikler var, ama 22 Mayıs tarihine kadar yeni başlangıçlar yapmamaya özen gösterin.

9 Mayıs civarında eğlenceli aktiviteler ve toplantılar sizi bekliyor olacak. Fikirlerinizi ve hayallerinizi sevdiğiniz kişilerle paylaşma fırsatı bulabilirsiniz ya da ortaklaşa para kullanımı gerektiren konularda(vergi, prim, tazminat, sigorta, kredi v.b) şanslı durumlar oluşabilir.

13 Mayıs civarında, sevdiğiniz kişilerle iletişiminiz artabilir. 18 Mayıs civarında çekiciliğiniz artıyor, size olan ilgi veya aynadaki görüntünüz sizi memnun edebilir.

22 Mayıs civarında yakın çevre(akraba, kardeş, komşu v.b) ilişkileriniz veya yakın çevrenizdeki kişilerin hayatlarındaki olaylar ya da yazılı sözlü iletişim ve eğitim başlıklı konular ön plana çıkıyor. 30 Mayıs civarında tanışacağınız bazı kişiler sizi heyecanlandırabilirler, ama bu kişilerle samimiyet kurabilmeniz güven esasına dayalı olacaktır.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!