TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim

Gökyüzü, doğru seçimler yaparak geçmişten çıkardığınız dersleri yaşamınıza aktarabildiğiniz takdirde, yüksek enerjili bir ayı müjdeliyor sizlere . Ay’ın ilk 10 günü yaşamınızı sorgulayacağınız sürekli tekrar eden olumsuzlukların gerçek sebebine ulaşacağınız olgunluk ve bilgeliğin başladığı özel bir dönem.

15 Nisanda burcunuzda gerçekleşecek. Dolunay enerjisi kaosu, kaygıyı ve olumsuzlukları söküp atacak. Sizlerinde kararları ve tercihlerinin katkısıyla iş hayatınızda farklı bir alana yönelebilir kendinizi daha iyi imkanlarla ifade edebileceğiniz yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Girişimci olmalı, korku ve tereddütten uzak durarak net kararlar alabilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Terazi’ler kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeğiniz ve kazanacaklarınızın manevi dengesini hesaplayarak hareket etmelisiniz. Eğitim hayatı devam eden Terazi’ler arzu ettiğiniz eğitim programı ile ilgili beklediğiniz haberleri alabilir belki de kazanacağınız burs haberi ile eğitim hayatınıza bambaşka bir yön çizebilirsiniz.

29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Güneş tutulması ile, Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler aşkta yüzünüz gülecek. Yeni insanlar tanımanın ve sosyal olmanın şansı doğru insan olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca finansal konularda kazancınızda önemli bir artış yeni gelirler yeni imkanlar ve alacakların tahsili ile maddi anlamda güçleneceksiniz. Ay boyunca paranızı biriktirmeli ve yatırım yapmaya yönelmelisiniz.

Astrolog Şenay YANGEL