TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Gökyüzü ayın ilk haftası iş ve özel yaşamınızla ilgili karışıklıklara krizlere yanlış anlaşılmalar yüzünden zorluklara karşı dikkatli sabırlı ve sakin olmanız için uyarıyor sizleri. Ailenizin ortak gayrimenkul ya da ticari ilişkileri varsa kendi aranızda buna bağlı sorunlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Sizlere tavsiyem hayatın akışına ayak uydurun ve zor olan durumları daha da zora sokacak inatçı tavırlardan sakının. Uzun bir süreçtir ardınızda kalan başarı emeğin mükafatını almaya başladığınız güçlü bir değişim sürecinin olduğu bir aydasınız. Ruhsal maddi manevi şükredeceğiniz deneyimlere hazır olun! Bu sürecin içinde size düşen en önemli görev belki de yaşanmışlıkları sözlerinize yansıtmak olacaktır.

Terazi Sağlık: Ay 'ın 22 - 28 arası böbreklerinizle ilgili sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanız da fayda var.

Terazi Aşk: Yönetici gezegeniniz Venüsün geri hareketi sizleri şüpheci bir ruh haline büründürebilir dikkatli olun.Sizi seven değer veren o özel insana güvenmeyi öğrendiğiniz takdirde evli ve ilişkisi devam eden teraziler için 14 Ağustos itibari ile her şey yoluna girecek. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise 29 Ağustos ile birlikte aşk hayatınızda yaşanacak olumlu etkilerle sevip sevileceğiniz hayatınızı birleştireceğiniz gerçek aşkın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Mutlu olmak istiyorsanız arkadaşlarınızın ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmalarına izin vermemelisiniz.

Terazi Kariyer: Ay boyunca iş değiştirmek ve yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemeli var olan şartları korumak ve geliştirmek için kararlar almalısınız. 20 Ağustostan itibaren ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar söz konusu sizler için.