TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Aşk ve İlişki

Gökyüzü zorlayıcı etkileri ile sınanıp seçim ve davranışlarınızla şekillenecek bir ay da olduğunuza işaret etmekte. Yengeç burcunda ilerleyen Mars duygusal olarak kendinizi zayıf, yetersiz ve kaygılı hissetmenize neden olabilir. Ayın ilk 10 günü gerek iş gerekse aşk hayatınızda radikal kararlar almamalı, kendinizi kurban gibi hissetmeden gerçeklerle yüzleşmeli ve size karşı yapılan bilinçli haksızlıkları fark etmelisiniz. Edin ki kendi doğrularınız ortaya çıksın ve sözünüz yükseldiğinde kimse size muhalefet edip suçlamaları ile canınızı yakamasın.

Evli Teraziler eşinizle işinizde yaşadığınız tüm sorunları paylaşmalı fikir alışverişleri yaparak varolan sıkıntıların üstesinden gelmek için birbirinize destek olmalı, hakkınızı ararken cesur adımlar atmaktan korkmamalısınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Teraziler sizler içinse duygusal konularda arkadaşlarınızdan gelecek zararlar ilişkinizin üzerinde kara bulutların esmesine ve üzüleceğiniz sonuçların oluşmasına sebep olabilir. Sırlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmamalı mutluluğunuzu da mutsuzluğunuzu da ulu orta ifade etmemelisiniz. Ancak bu dengeleri sağladığınız anda aşk hayatınız size özel olacaktır.

Kariyer & Para

İş hayatınız oldukça hareketli ve heyecan verici olacak bu ay. Dinamizminiz ve yönetebilme kabiliyetiniz yükseliyor ve sizler de çalışma arkadaşlarınızla aynı amaca farklı fikir ve yaklaşımlarla hizmet edip kazançlı çıkacaksınız. İşinizle ilgili dikkat etmeniz gereken en önemli konu otorite konumunda ki kişilerle girebileceğiniz sert diyaloglar olmalı. Sağlığınızla ilgili ise 18 - 26 Temmuz tarihleri arasında idrar yolu ile ilgili enfeksiyonel bir durumla karşılaşmanız olası, dikkatli davranmanız gerektiğinizi unutmayın!

Astrolog Şenay YANGEL