Astroloji

/

Burçlar

/

TERAZİ

/

Aylık

TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Sevgili Teraziler aya sosyal kelebekler olarak başlıyor, enerjinizi nereye harcayacağınızı şaşırıyor olabilirsiniz. Hayata olumlu baktığınız ve sevgiyle dolu olduğunuz günlerdesiniz. Bu esnada farklı teklifler alabilir, sürpriz planlar yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda ve kariyerinizde size farklı fırsatlar sunabilecek kişi veya kurumlarla iletişiminiz artabilir. Alışılmadık yerlerden gelebilecek destekler ve teklifler kendinizi göstermeniz için yol açabilir. Bu anlamda 4 Temmuz Yeni Ay’ının(+/- 15 gün) faydası büyük olabilir.

6 Temmuz civarında ise, bazı kişilerin iniş çıkışlı ruh halleri neşenizi bozabilir. Aileden kişilerin talepleri veya iğneleyici sözleri sizin daha olumlu veya esnek olmanızı gerektirebilir. Ancak, maddi başlıklı konularda bazı ilişkilerinizin desteğini göreceksiniz . 8 Temmuz civarında, üzerinde yoğunlaştığınız işleri veya iş hayatınızı ilgilendiren olumlu görüşmeler veya anlaşmalar gündeme gelebilir.

12 Temmuz civarında flörtöz hareketleriniz ve özgür ruhunuz yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Niyet zararsızsa, kimse kendisini kısıtlamak zorunda değil diye düşünebilirsiniz. Sosyal açıdan hareketli günlere giriş yapıyorsunuz. 18 Temmuz civarında maddi getirisi olacak işler ve uzun vadeli getirisi olacak görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir.

20 Temmuz dolunayı evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda hassasiyetleri ön plana çıkartıyor. 22 Temmuz civarında, dikkati çekilmesi gereken, harika kişilerin tüm dikkati üzerinizde toplanabilir.

24 Temmuz civarında, konsantrasyon bozuklukları yaşayabilir ve bazı eşyalarınızı kaybedebilir ya da önemli şeyleri unutabilirsiniz veya sevdiğiniz kişilerle yanıltıcı etkiler nedeniyle bir türlü aynı frekansı tutturamayabilirsiniz. Biraz dinlenmek ve iyi beslenmek size iyi gelecektir.

29 Temmuz civarında, maddi başlıklı konularda koşuşturmalarınız olabilir. Ayın son günlerinde imajınızı yenileyebilir, yeni trendleri takip ederek dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel