Astroloji

/

Burçlar

/

TERAZİ

/

Aylık

TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Aya sözlü ve yazılı iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, satış pazarlama, bilişim veya yakın çevre ilişkileri açısından olumlu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Bu alanlarda sağlıklı ve uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. 2 Ağustos Yeni Ay’ı sosyal çevrenizi ilgilendiren konularda bazı problemleri veya gerilimleri gündeme getirebilir. İlişkileriniz esnasında, esnek ve dikkatli olmanızda fayda var.

4 Ağustos civarında bazı detaylardan rahatsız olsanız da, hayatınızın renkli günlerinde olduğunuz için üzerinde durmayabilirsiniz. 7 Ağustos civarında yanıltıcı etkilere ve kişilere dikkat etmeli ve yanılsamalara bağlı kararlardan ya da girişimlerden sakınmalısınız.

11 Ağustos civarında hakkınızı savunmak, kazançlarınızı veya karları paylaşmayı gerektiren durumlarda adil oluşumları sağlayabilmek için gayret göstermek durumunda kalabilirsiniz. Sizi aldatmaya veya hakkınızı gasp etmeye çalışan kişilere nasıl birisi olduğunuzu göstermeniz gerekebilir.

14 Ağustos civarında ilişkilerde hayal kırıklıkları veya karşılanmayan beklentiler sorun yaratabilir. Sağlığınızı da ihmal etmeyin lütfen. 18 Ağustos ve civarı günler, eğlenceli aktivitelere katılım gösterebileceğiniz tarihlerden olabilir. Katılacağınız aktivitelere bazı arkadaşlarınızı da davet ederek, aktivitelerinizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz ya da aşk hayatınızı veya çocuk başlıklı konuları ilgilendiren kararlar almanız muhtemel.

24 Ağustos civarında liderliği üstlenmek ve kontrolü ele almak istiyorsunuz, ama boşuna kendinizi yormayın; bırakın diğerleri çalışsın biraz da. Rahatlamak ve dinlenmek sizin de hakkınız değil mi? 26 Ağustos civarında kendinizi ifadede sıkıntı yaşamanız veya engellenmiş hissetmeniz sizi gerebilir.

28 Ağustos civarında maddi başlıklı konularda veya işlerde, bazı olanaklar veya fırsatlar söz konusu olabilir. Yeni şeyler öğrenmek, bilginizi arttırmak veya eğitimler almak olasılığı da yüksek görünüyor bu esnada. 30 Ağustos’ta başlayacak üç haftalık Merkür gerilemesinin etkilerini ise, ay sonu ele alacağım haftalık yazımda bulabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel