TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim

Bu ay mali konularda oldukça temkinli olmalı iş hayatınızda rakiplerinizle yarışırken harcama ve planlamalarınızı akıllıca yapmalısınız. Eş ya da sevgilinizle hayata bakışınızda ciddi ideolojik farklılıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun ve anlamadan dinlemeden fevri davranışlar sergilemeyin. Çocuk sahibi Teraziler onların eğitim hayatında karşılaşacakları zorlukları aşmaları için yardımcı olmalı ve üzerlerinde baskı kurmaktan vazgeçmelisiniz. Anlayış sevgi sabır onların başarılı olmalarının anahtarı olacaktır.

Ekonomi

Gökyüzü ay boyunca var olan işinizi genişletme yeni bir ortaklık yeni yatırım ve her türlü mali riskten uzak durmanız için uyarıyor sizleri. İş arıyor ya da iş değişikliğine gitmek istiyorsanız tekrar tekrar düşünün ve şartları zorlamayın.

Sağlık

Gökyüzü eklemler le ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle ani hareketler bel kemiği ve eklemlerinizle ilgili sakatlanmalara ve buna bağlı ameliyatlar a neden olabilir.

Aile ve Arkadaşlar

Evli teraziler eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşanabilir ve eşinizin sizi anlamamak için adeta direnerek hareket etmesi tam anlamı ile sizleri çıldırabilir. Sizlere önerim öfke ve kavga ile hiç bir yere varamazsınız. Bekar Teraziler sizler ise işiniz gereği tanışacağınız biri ile kalbinizi birleştirebilirsiniz.

Şanslı Günler: 7, 14, 15, 16, 23
Zayıf enerjili günler: 4, 9, 13, 22, 28

Astrolog Şenay YANGEL