TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim

Sürprizlerle dolu bir aya hazır olun ikili ilişkileriniz iş hayatınız tam anlamı ile değişim sürecinin içinden geçecek. Özellikle iş hayatınızla ilgili kariyer sahibi üst düzey konumda biri ile yollarınız kesişebilir ondan gelecek destek ve yardımla hayallerinizi gerçeğe yansıtabilirsiniz. İş birlikleri sizleri güçlendirmek için iş başında iken şimdi size düşen karar verme mekanizmanızın gücüne inanarak hareket etmek olmalı. İş hayatınızda cesaretli davranmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine müsaade etmeden kendi doğrularınızın mücadelesini vererek hareket etmelisiniz. Ay sonuna kadar alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir aydasınız doğru zamanı beklemek kaydıyla. Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak istiyorsanız bir sonraki ayın 2nci yarısını beklemelisiniz.

Kariyer & Para

Kariyer evinizde etkili olacak Güzellikler ve aşkın temsilcisi Venüs şanslı enerjileri ile kariyer hayatınızda çok çaba harcamadan şansları kapınıza getirecek ve istikrar kazanmanızı sağlayacak. İş arıyorsanız bulabilir var olanı çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Kadınlardan gelecek şanslar söz konusu bağlantılarınız sizi tanınır biri yapabilir. İletişimin gezegeni Merkür 18 Mayısta R hareketine başlayacak eskiden beri süregelen bir projenizi hayata geçirebilir ek işler yapabilir ve bir anda yıldız gibi parlamaya başlayabilirsiniz. Merkür geri hareketi sizleri kontratlar sözleşmeler alım satımlar konusunda dikkatli olmanız için uyarıyor.

Ruh ve beden sağlığınız

Heyecan ve öfkeye bağlı sinirsel tansiyon yükselmesi yaşayabilirsiniz. Bedensel olarak kas ağrıları kendinizi zayıf hissetmenize neden olabilir sizlere önerim bedeninizi yormayacak bir spor dalına yönelerek kondisyonunuzu yükseltmeye başlamanız yönünde olacaktır. 4 Mayıs Akrep dolunayı ile birlikte meditasyon namaz gibi ruhsal enerjinizi güçlendirecek çalışmalar yapmakta yararınıza olacaktır.

Astrolog Şenay YANGEL