TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Harcamalarınızın ve kazançlarınızın artabileceği bir aya giriyorsunuz sevgili Teraziler. Bilişim, yazılı sözlü iletişim, medya, halkla ilişkiler, satış pazarlama, yakın çevre (kardeşler, kuzenler, teyze, hala, diğer akrabalar, komşular v.b) başlıklı konularda koşuşturmalarınız artabilir. Aya lüks ya da bütçenizi aşan alışverişler yapma isteği veya harcamalarla başlayabilirsiniz, ama bugünlerde harcamaya değil, biriktirmeye odaklanmanız ve kendinizi işinize vermeniz gerekiyor sevgili Teraziler. Ardından beklemeye değdiğini göreceksiniz.

11, 17, 24 Aralık tarihleri maddi anlamda olumlu günler. Kazançlarınızı ilgilendiren olumlu haberler, uygun fiyata bulduğunuz ya da değerinin üzerine sattığınız ürünler söz konusu olabilir. 11 Aralık sonrası, eğitim, bilişim, yazılı sözlü iletişim, medya, halkla ilişkiler, satış pazarlama, yakın çevre (kardeşler, kuzenler, teyze, hala, diğer akrabalar, komşular v.b) başlıklı konularda yeni başlanıçlar, yeni kararlar veya yenileyici durumlar ya da ev değiştrmek, ev alımsatımı, kiralama veya kiraya verme, evde tamirat tadilat, dekoratif değişiklikler türünde başlıklar devreye girmeye başlıyor.

16, 17 Aralık civarında, bazı kişilerle aranızda derin bağlar oluşabilir, ilişkilerinizi bir üst seviyeye taşıma kararı alabilirsiniz. 20 Aralık civarında, farklı bir ruh halinde olabilirsiniz. Farklı duruşunuz veya tuhaf tepkileriniz diğerlerini şaşırtabilir. Ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Eğer daha da garip bir durumda kalmak istemiyorsanız, şimdilik aklınızdan geçenleri veya neler hissettiğinizi diğerleriyle paylaşmamanızda fayda var.

25 Aralık civarında, imajınızı, kariyerinizi, ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu ilgilendiren olaylar yaşanabilir. Sonuçlanan veya sonlanan işler, durumlar, yeni olanaklar, teklifler gündeme gelebilir.

27 Aralık civarında yetiştirilemeyen işler, gecikmeler veya ertelemeler nedeniyle sorun yaşamak istemiyorsanız, sizden daha disiplinli veya hızlı kişilerle iş birliği yapmanızda ya da yardım istemenizde fayda var. 29 Aralık, ani çıkışlar yapmamanız, ani hareketlerden kaçınmanız gereken bir gün olabilir.

Niobe Aslı Temel