Astroloji

/

Burçlar

/

OĞLAK

/

Haftalık

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Üç hafta boyunca, aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda tatsızlıklara açıksınız. Hisleriniz ve mantığınız arasında bir denge kurmaya çalışabilirsiniz. Öte yandan ilişkilerinizin geleceği kafanızı kurcalayabilir. Her şeyin cevabını bir anda bulamazsınız. Dolayısıyla beklemeyi ve akışına bırakmayı denemelisiniz.

Haftanın genel atmosferi

Merkür bu hafta Toprak grubu burçlarından biri olan Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Merkür’ün Boğa burcunda geri harekette olmasıyla birlikte aslında hepimiz hayatımızı maddi ve manevi olarak tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyabiliriz. Bütçemizi, gelir-gider tablomuzu düzenleyebilir, tecrübelerimizi paraya çevirebilir ya da bunun üzerinde kafa yorabiliriz. Detayları atlamayalım, ancak önümüzdeki üç hafta boyunca zihnimizi ödemeler, alacaklar, yeni kazanç kapıları vb. gibi parayla ilişkili konularla meşgul edebiliriz. 28 Nisan itibariyle geri gidecek olan Merkür, bu haftadan itibaren Mayıs ayı ortalarına kadar, aksiliklere, dalgınlıklara, dikkatsizliklere oldukça müsait bir ruh hali içerisinde olacağımıza işaret ediyor. Yanlış kişilere gönderilen mesajlar, teknolojik aletlerin bozulması, diyaloglarda yanlış anlaşılmalar gibi durumlar söz konusu olabilir. Öte yandan işe, toplantıya geç kalma, uçağı kaçırma, eşya ve evrak kaybetme, yanlış otobüse binme gibi bazı gündelik aksilikler de yaşayabiliriz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın...

Niobe Aslı Temel