Astroloji

/

Burçlar

/

OĞLAK

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Zaman “İki dinle bir konuş” zamanıdır Sevgili Oğlaklar. Diğerleri somut adımlar atıyor ya da harekete geçiyor diye siz de onları takip etmek zorunda değilsiniz. Bu aralar hedeflerinize ve isteklerinize ulaşma noktasında pazarlıklar önem taşıyor. Dolayısıyla gerektiğinde beklemeyi bilmelisiniz. Öte yandan sevdiklerinizle keyifli planlar yapabilirsiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Başarılı olmak, başkalarının bir hamle yapmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve kendimiz harekete geçmek istediğimiz bir gündeyiz. Ancak, hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel