Astroloji

/

Burçlar

/

OĞLAK

OĞLAK 22 Aralık - 20 Ocak

Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın son günlerinde, farklı alanlardan gelen olumlu teklif ve olanaklar ya da girişimleri büyütme veya dışarıya açılma fırsatlarını akla getiriyor. Eğitim açısından olumlu başlangıçlar yapılabilir.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Gün genelini, Venüs ve Jüpiterin içimizi ısıtan, sevgiyle dolduran, geçmiş çalışmalarımızın karşılığını görebileceğimiz, sosyal ilişkiler, aşk hayatımız, hatta aşık olmak ve en iyi seçenekle karşılaşmak açısından en olumlu görünümlerden birisiyle geçiriyoruz. Güzellik, estetik, alışveriş veya dekorasyon başlıklı konularda da şanslı ve hızlıyız. Ancak, erken sabah saatlerinde ve akşam saatlerinde gerginlikler ve/veya beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Ev, aile, sevdiklerimiz, ülke ve millet başlıklarındaki konular yine ön planda ve bu alanda hassasiyetlerimiz bugün de yüksek.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel