KOVA 20 Ocak - 18 Şubat

Gökyüzü ayın ilk 10 günü iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelerle kendinize olan güveninizi daha da pekiştirecek. Dikkat etmeniz gereken konu finansal harcamalar. Gereğinden fazla harcama yapabilir, kendi kendinizi zor bir durumun içine sokabilirsiniz.

15 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ve Ay tutulması aşk hayatınızda olumlu gelişmelere sebep olabilir. Bir beraberlik içinde yada evliyseniz aşk romantizm uyum sizinle. Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar aşk yüreğinize ansızın gelip okunu atabilir. Heyecanı yüksek keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Yine bu dönemde akrabalarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

29 Nisanda Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ve Güneş tutulması ile; Alım satımlar yeni bir iş beraberliğinize resmiyet kazandırmak gibi konuları bu dönemde gündeminize alın ve olumlu gelişmelerle moralinizi yükseltin. Finansal konularda çok şanslısınız. Hukuksal sorunları olan Kova’lar gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir. Bu etki olumlu da olabilir olumsuz da... Siz bu konuda işi sadece avukatınıza bırakmadan kendiniz yönetirseniz kazançlı çıkar, en azından yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla kurtulursunuz.

Astrolog Şenay YANGEL