Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Ay sizler için şans ve şansızlığı beraberinde getirmekte. İş ve özel yaşamınızda ben diyerek ön plana çıkma isteğinde olursanız zararlar hiç tahmin etmediğiniz şekilde olabilir. Tam tersi fikir alışverişleri ve karşıtlıkları zenginlik olarak görebilirseniz kaçan fırsatlar geri gelebilir tamamlanmayan işlerinizi dostlardan gelecek destekle tamamlayabilirsiniz.. Hırs öfkeye öfke ile yaklaşımlar içinde olmamaya özen göstermeli kırıcı davranışlar içinde olmamalısınız. Bunu başardığınız anda hayat sahnesinde bir bölümü kapatıp yeni ve temiz bir perdeyi aralayabilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Seçim sizin ya kendiniz olacaksınız hatanızla sevabınızla yada başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmenin maddi manevi duygusal zorluklarında sıkışıp kalacaksınız. Özel yaşamınızda ise evli kovalar 18 Ağustosa kadar ilişkinizle ilgili gerginlikleri yaratan başlatan taraf olmamaya çalışın ve bırakın su aka aka yolunu bulsun.

Kova Sağlık: Ay'ın ilk haftası kendinizi yorgun bitkin huzursuz hissedebilirsiniz. Bu durum üzerinizde oluşan baskılarla ilişkilidir sizlere tavsiyem uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

Kova Aşk: 19 Ağustosa kadar ilişkilerinizde duygusal konularda zorluklar yaşayabilir aşkta yanılgılar yaşayabilirsiniz. Dikkatli adımlar atmalı duygularınızdan emin olmadığınız biri ile ilişkiye başlamak için acele etmemelisiniz.

Kova Kariyer: Ay sonuna doğru meslek hayatınızda geçmişle ilgili konular gün yüzüne çıkabilir maddi ve hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı detaylara önem vermelisiniz. Kazançlarınızla ilgili ise yatırım planlarınızı uygulamaya geçmek için acele etmemelisiniz.