Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Kasım ayının ilk haftası oldukça şaşırtıcı gelişmelere açık olabilir sevgili Kovalar. Konu hakkında yapabileceğiniz çok şey olmayacağı için, kafanızı başka şeylerle meşgul etmenizde fayda var. Maddi açıdan kısmen daha rahat olacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. İş hayatınızda ve maddi başlıklı konularda olumlu gelişmeler veya sizin yanınızda duran kişiler söz konusu olabilir.

7 Kasım civarı, bilgi ve tecrübenize ihtiyacı olan kişilerle karşılaşabilirsiniz veya hayatınıza çeki düzen verebilmek ya da yeni işlere başlayabilmek için, organizasyon ve planlama yeteneğinizi kullanmanız gerekebilir. Ay ortalarında farklı kültürler, yabancı ülkelerden gelen kişiler veya yurtdışı bağlantılı işler ilginizi çekebilir. Farklı ülkelere ziyaretler gerçekleştirebilir veya farklı yerlerde yaşam planları yapabilirsiniz. Hiçbiri olmazsa, en azından, farklı yörelerin ya da ülkelerin mutfaklarını deneyerek de olsa farklı kültürleri tanıma isteğinizi bastırabilirsiniz. Kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler ardı ardına geliyor.

19 Kasım civarında, elinizi attığınız iş de başarı sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla, ortaya koyacağınız işin önem taşıyacağı konularda enerji harcamanızda ve kendinize olduğu kadar içinde bulunduğunuz topluma da faydalı olmanızda fayda var. Ayın son haftasında, tuhaf gelişmeler yaşanabilir. Tesadüfler veya eş zamanlı olaylar sizi çok memnun edebilir. Olayları çok fazla sorgulamadan, akışa göre hareket etmenizde fayda var.

26 Kasım civarında, aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işleriniz veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren olumlu rüzgarlar söz konusu.

Niobe Aslı Temel