Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 20 Ocak - 18 Şubat

Gökyüzü bu ay uzun seyahatler ve seyahatlerden gelecek kazançlara işaret etmekte. Her bakımdan talihli bir ay karşılıyor sizleri. Medya ya da iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız hayatınızın fırsatı ile karşılaşabilir çok önemli bağlantılarla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ailevi konularda ise baba erkek kardeş ya da oğlunuzla krizler yaşanabilir isteklerinizi yapmamalarına karşı tahammül etmekte zorlanarak duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

Ekonomi

Medya moda iletişim sektöründe olanlar güçlü kişilerden gelecek fırsatlar elde edebilir. Bu alanlarda karlı yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda karanlık günler bitiyor ve kalıcı işlerle adınızdan söz ettirmeye başlıyorsunuz.

Sağlık

İş ve özel yaşamınızda yorgunluk ve gerginlik sonucu Kan basıncınız düşebilir kalp problemleri yaşayabilirsiniz. Aman dikkat siz değerlisiniz ve hiç bir şey sağlığınızdan daha önemli değil.

Aile ve Arkadaşlar

Bu ay mali konularda iyi olacak, Fakar sorunlar evlilik ve aile hayatınızda ortaya çıkacak. Anlaşmazlıklar yakın arkadaş ya da akrabaların araya girme isteği ile daha da içinden çıkılmaz bir hal alabilir, Sizlere önerim sorunları kendi yöntemlerinizle çözmeli başkalarını karıştırmamalısınız. Aşk hayatınızda ise o hayalini kurduğunuz beklediğiniz özel insan karşınıza çıkabilir ve aşkın engin güzelliklerine birlikte yol alabilirsiniz.

Şanslı Günler: 3, 7, 14, 18, 19
Zayıf enerjili günler: 5, 13, 22, 23, 29

Astrolog Şenay YANGEL