Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Temmuz ayına iş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız işleri ilgilendiren olumlu etkiler veya tekliflerle başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Maddi anlamda da güzel gelişmeler yaşanabilir. Ancak ilişkilerde gerilim ön planda dikkat! 4 Temmuz civarında, bazı konuları halletmenin farklı yollarını bulabilir, yeni yöntemler öğrenebilirsiniz. Hazır bu şansı yakalamışken kaçırmamanızda fayda var derim Niobe’ce. Yeni işler, iş arkadaşları veya iş başvuruları da söz konusu olabilir. Yenilenme zamanı! Desteklendiğinizi görebilirsiniz veya maddi anlamda hoşluklar söz konusu olabilir.

7 Temmuz ise, tam tersi işle bağlantılı sorunlara veya sonlanmalara dikkat çekiyor. 10 Temmuz civarında duyacaklarınız sizi şaşırtabilir, ama en çok şaşıracağınız bu tür bir bilginin veya olayın haberini bu kadar geç almanız olacak. Olayların dışında kalmış hissetmeyin, bu size bizzat yapılmadı. Sadece siz çok meşguldünüz.

11 Temmuz sonrasında, iş birlikleri kurmak, yeni işler denemek, iş tekliflerini değerlendirmek veya iş anlaşmaları yapmak (marina ihalesini kazanmaktan, evinizi boyayacak kişiyle el sıkışmaya kadar uzayan v.b. bir yelpazede düşünmelisiniz etkileri)açısından uygun sürece giriyorsunuz. Evliliğiniz veya ikili ilişkileriniz açısından da olumlu günler başlıyor.

16 Temmuz sonrasında sizin veya yakınlarınızın sağlığını ilgilendiren başlıklar da zaman ayırmayı gerektirebilir. 22 Temmuz civarında , insanlar fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi dinlemek ve peşinden gitmek için size para ödemeye hazır olabilirler. Bilişim ve teknoloji başlıklarında işler yapıyorsanız kar etme şansınız daha da yüksek olabilir. Bir iş veya kariyer değişikliği gündeme gelebilir. Sevdiğiniz veya hayranlık duyduğunuz kişilerin zor durumda olduğunu öğrenebilir ve bu kişilere yardım etmek isteyebilirsiniz.

27 Temmuz civarında, olan biten şeyler sizi oldukça şaşırtabilir, dünyayı farklı gözlerle görmeye başlayabilirsiniz. Alçak gönüllüğünüzü koruyun, ama bir taraftan olanları anlamaya çalışırken diğer taraftan olan bitenin tadını çıkartın. Sürpriz gelişmeler ya da teklifler olabilir!

29 Temmuz civarında ise, özel yaşamınızdaki kişilerle tartışmalarınız veya imajınıza zarar verebilecek anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. İlişkide aradığınızı bulamamanız veya beklentilerinizin karşılanmaması diyalogları sertleştirebilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel