Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Ayın ilk günleri biraz sorunlu olabilir, ama siz de kararlı ve istikrarlısınız. Siz belli işleri tamamladığınızda takdirlerde gelecektir. 2 Ağustos Yeni Ay’ı iş birlikleriniz, evlilik veya ortaklık başlıklı konularda yenileyici durumları teklifleri veya imzaları akla getiriyor.

7 Ağustos civarında çevrenizde olan biteni dikkatle takip etmelisiniz. Her ne kadar kendi müziğinizi çalıp kendi dansınızı yapmak isteseniz de, bağlantı kurmanız ve karşılıklı konuşmanız gereken insanlar var. Özellikle maddi başlıklı konular ilişkilere veya iş birliklerine zarar verebilir. Bu alanda dikkatli olmalı.

14 Ağustos civarında, sahip olduğunuz şeyleri koruyun. Maddi başlıklı konularda sizi yanıltan kişiler olabilir veya siz yanılabilirsiniz.

16 Ağustos civarında pişmanlıklarınız veya hayal kırıklıklarınız ön plana çıkabilir. Anlattıklarınızın veya yaptıklarınızın fark yaratabileceğini düşünüyorsanız yaratmadığını görerek üzülmeyin. Henüz doğru kişilere ulaşmasa da, yakında ulaşacaktır ve insanlar dahi yönünüzü takdirle karşılayacaklardır. Yakın çevre ilişkileriniz ise keyifli aktivitelerle besleniyor.

18 Ağustos tarihi(+/- bir ay), özel yaşamınızı ilgilendiren önemli kararları akla getiriyor. Sağlığınıza da çok dikkat etmelisiniz. 24 Ağustos civarında, konusunda uzman veya sizden yaşça büyük kişilerin öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacı olabilir. Siz de bu kişilere yardımcı olmaktan ve karşılığında takdir edilmekten keyif alabilirsiniz. Biraz iltifat ve alkış uzun zamandır ihtiyacınız olan şey belki de sevgili Kovalar, ama içinde bulunduğunuz günler yanılmaya ve yanıltılmaya açık zamanlar. Bazı kişiler sizi aldatmaya çalışabilir bilginize…

30 Ağustos’ta başlayacak üç haftalık Merkür gerilemesinin etkilerini ise, ay sonu ele alacağım haftalık yazımda bulabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel