Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Ayın ilk günlerinde diğerlerini motive edecek veya arkanızdan sürükleyecek enerjidesiniz. Yaptıklarınız, başardıklarınız veya söylediklerinizle ilham verici olabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren maddi gelişmeler herkesin mutlu hissetmesini sağlayabilir. 6 Mayıs (+/- 15 gün) aile ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz, kırgınlıkları giderebileceğiniz ev ziyaretlerinin arttığı bir sürece işaret ediyor.

7 Mayıs civarında ise, imajınızı kuvvetlendiren veya şansınızı arttıran gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı konularda ne kadar iyi olduğunuz ortaya çıkabilir. Daha fazla bilgi edinmek veya sorularınıza cevap bulmak için sabırsızlanabilirsiniz. Önemli pozisyondaki insanların desteği söz konusu olabilir. Ay ortalarında ise, kendinizi anlatmanız veya iletişim kurmak istediğiniz kişilere ulaşabilmeniz o kadar kolay olmayabilir. Bu durumda bazı konuları kendi kendinize halletme veya o konunun uzmanı kişilere danışma şansınızı kullanmalısınız.

22 Mayıs dolunayı(+/- 5 gün) sosyal çevrenizi veya arkadaşlık ilişkilerinizi ilgilendiren ufak tefek problemlere ve hassasiyetlere dikkat çekiyor. 23 Mayıs civarındaki tarihlerde, mevcut ilişkilerinizi, alışkanlıklarınızı veya düzenli ödemelere neden olan zevklerinizi gözden geçirebilir ve aralarından bazılarından vazgeçebilirsiniz. Bu sayede ilginizi çeken diğer konulara para aktarmanızda daha kolay olacaktır.

28 Mayıs civarında yaşamsal hedeflerinizi sorgulayabilir ve daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacak şekilde gayret gösterebilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!