Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Bu ay içerisinde ait olduğunuz gruplar veya topluluklar içerisinde görülen fikir ayrılıkları sizi biraz sıkabilir ve nerede durduğunuzu daha net görmek isteyebilirsiniz. Diğerlerinin görüşlerinin özgüveninize zarar vermesine izin vermemelisiniz. Ay ortalarında alacağınız bazı haberler veya elinize geçen bilgiler sürprizler içeriyor olabilir.

Ayın ilk günlerinde, işlerin kendi kendine hallolmasını tercih ediyorsunuz, ama gerçek hayatta bu iş böyle yürümüyor maalesef ve her şeyin yerli yerine oturması ve tamamlanması için yüksek gayret göstermeniz gerekli. Ayrıca başkalarından yardım almayı da düşünebilirsiniz.

12 Eylül civarında mücadeleleriniz artabilir, gereğinden fazla zorlayıcı durumla karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. O zaman daha akıllı seçimler yapmalı, zor olanı değil, rahat olanı seçmelisiniz. Kararsızlık size çok fazla zarar verebilir.

16 Eylül civarında yanlış hesaplamalar veya ufak bir hata nedeniyle maddi açıdan büyük problemler yaşayabilirsiniz. Önemli olmadığını düşündüğünüz en ufak bir ayrıntı bile zarara sebep olabilir.

23 Eylül civarında, yeni bir kişiyle aranızda çekim oluşabilir ya da heyecan verici arkadaşlıklar kurabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. 27 Eylül civarında önemli veya tuhaf değişimler meydana gelebilir. Neyse ki, siz bunca zamandır bu tür zorlu durumlar için ön hazırlıklarınızı yapmıştınız. Şimdi bu hazırlığın karşılığını alabilirsiniz.

Bu ayın tutulmaları sizi nasıl etkiliyor:

(+/- 6 ay)civarında, ortak kaynak(kredi, vergi, sigorta, burs, komisyon, sponsorluk, nafaka, miras v.b) kullanımı gerektiren konularda ani gelişmeler oluşabilir, bu alanlarda koşuşturmacalarınız veya evrak işleriniz artabilir. Zor yürüyen iş birlikleri sonlanabilir veya yenileri oluşturulabilir. İkili ilişkilerinizde eleştiri ve şikayetler sorun yaratabilir.

Maddi başlıklı konularda, ortaya çıkan bilgiler veya gelişmeler ışığında, bazı iş birlikleriniz kopma noktasına gelebilir. Mart ayında yaşananlarla ilgili gelişmeler gündeme taşınabilir veya güven sorunları oluşabilir. Ya da partnerinizin, ortağınızın veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin maddi durumlarındaki veya hayatlarındaki önemli değişiklikler sizi de etkileyebilir
Maddi anlamda değişikliklere açık bir ayda olacaksınız. Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel