Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

4 Haziran civarında planlarınızda değişiklikler yapılması gerekebilir, ama harekete geçer geçmez her şeyi halledebilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz, endişelenmeyin. Her tür ilişkinizde dikkatli olun ve artan sorumluluklar nedeniyle telaşlanmayın yeter ki!

5 Haziran yeni ayı aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren başlıklarda yenilikleri ve yeni başlangıçları devreye sokabilir. 12 Haziran civarında, analitik düşünmeniz gerekebilir veya siz detaylara çok fazla önem verebilirsiniz. Detay gerektiren işlede çalışanlar için verimli günler olacaktır. Kısa mesafeli yolculuklar, seyahatler veya ziyaretler ya da farklı ve keyifli aktiviteler de söz konusu olabilir.

18 Haziran civarında huzur arıyor, iç sesinize kulak veriyor ve duygularınızı görmezden gelemiyorsunuz. Duygusal günlerde olacaksınız. Günlük hayatınızda ve ilişkilerinizde ufak tefek sıkıntılar oluşabilir.

20 Haziran dolunayı gelecekle ilgili problemleri ön plana taşıyabilir, bu süreçte radikal kararlar almamanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günler. 24 Haziran civarında herkesin dahi ve özgün fikirlerinize ihtiyacı olabilir. Fikirlerinizi paylaşmanızda fayda var. Bu sayede imajınızı olumlu etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

27 Haziran civarında birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkileriniz veya iş hayatınız maddi anlamda daha olumlu olaylara açık ya da para kazanma ihtimaliniz var. 29 Haziran civarında, çok fazla ödün vermek anlamına gelse de, sevdiğiniz kişileri mutlu edebilmek için yapamayacağınız şey yok. Özverili ve iyi kalpli yapınız herkesin takdirini kazanmanızı sağlayacaktır.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel