Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Çok büyük plan ve projeleriniz olabilir. Çekingenliği bir kenara bırakıp hedeflerinize ulaşabilmek için harekete geçmeniz gerekiyor. Bazı ilişki, ortaklık veya iş birliklerinizde yararınıza durumlar ortaya çıkabilir. Zamanınız yoksa, bazı işlerde iş bölümüne gitmek daha doğru olacaktır.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Zemin kayıyor ve kimin neyi neden yaptığını anlamak çok kolay olmayacaktır Haziran sonuna kadar. İlişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından karşıt görüşlerin, rekabetin, kıskançlıkların ve gücünü gösterme eğiliminin ön planda olduğu haftadayız. Maddi başlıklı konular da, bu belirsizlikler ve düşmanca tavırlar içeren atmosferden olumsuz etkilenebilir. Bazılarımız geceyi uykusuz veya gergin geçirmiş olabilirler. Sabah saatlerinde zorlayıcı enerjiler var. Akşam üstü saatlerine kadar ise, boşluktaki Ay, halsizlik,isteksizlik, kararsızlık ve belirsizlik gibi durumları ön plana çıkartıyor. Ancak, önemli görüşmeleri akşam saatlerine alabilirsek, ilişkilerimizin daha keyifli ve akıcı olduğunu görebiliriz.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!