Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Enerjinizi ve potansiyelinizi en güçlü şekilde ortaya koyacağınız alanlara yönelebilir, bu anlamda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Daha önceden projelendirilmiş ancak uygulamaya konulmamış işler ya da planlar tekrar gündeme gelebilir. Yanlış anlaşılmalara olanak vermemelisiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Sabah saatlerinde rutin dışı gelişmeler veya değişiklikler var. Ardından akşam saatlerine kadar boşlukta olan Ay, işlerin istenen hızda ilerlememesine, belirsizliklere, halsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir. Yanlış yapmamak için, işlerimizi daha dikkatli ele almalıyız. Neyse ki, Jüpiter’in destekleyici ve fırsatları önümüze taşıyan enerjisi devrede. Ancak, Merkür gerilemesinin, iletişim, teknolojik araçlardaki sorunlar ve elektrikle ilgili problemleri önümüze taşıyan etkileri geçtiğimiz haftadan beri ve 22 Mayıs’a kadar devrede unutmayalım.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel