Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Kendinizi duygusal anlamda kontrol altına almalı ve düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Aksi takdirde yanlış adımlar atabilir ya da hiç istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Mantıklı, sabırlı ve anlayışlı olmanız gereken bir dönemin içerisindesiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Maddi manevi olumlu gelişmelere açık beş günlük süreçteyiz. Çabalarımızın maddi karşılığını alabiliriz veya karlı alışverişler gündeme gelebilir. Aşk hayatımız veya sevgi temalı ilişkilerimiz sevgi alışverişlerine açık günlerinde. Sevdiklerimizi şımartabilir veya sevdiğimiz kişiler tarafından şımartılabiliriz. Yaratıcılık gerektiren işlerde veya estetik ve sanatsal başlıklı konularda yeniliklere açık veya yüksek ilham derecesinde günlerdeyiz. Özverili tavırlarımız, karşımızdaki kişilere yardım etme isteğimiz de ön planda. Uluslararası ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, yabancılarla ilişkiler, hukuk, eğitim, bilişim veya finans başlıklı konularda olumlu gelişmeler veya görüşmeler söz konusu olabilir.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel