Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Ayın ilk günlerinde sevgi dolusunuz. Sevgi gösterilerinde bulunurken çok fazla dokunmatik olmayan ya da mesafeli kişileri rahatsız etmemeye çalışmanızda fayda var sevgili Koçlar. Bu ay ortaklıklar, grup çalışmaları ya da iş birlikleri gündemde.

Ayın ikinci haftasında, gizemli durumlar, daha fazla gözlemci veya araştırmacı olmayı ya da daha fazla soru sormayı gerektirebilir. Bazı olaylar göründüğünden çok farklı olabilir. İlişkileriniz ön planda olacak, ilişkilerinizde mutluluğu yakalayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısına hızlı başlıyorsunuz, gereğinden fazla yoğun olabilirsiniz. Ancak, onca iş tamamlandığında kendinizi çok iyi hissetmekle kalmayacak, sizi takdir eden kişiler nedeniyle memnuniyetiniz de artacak.

Ayın son on gününde, yeni başlangıçlar yapabilir veya yapacağınız yenilikleri herkesin duymasını sağlayabilirsiniz. Öneminiz artıyor, daha fazla para kazanmaya başlıyorsunuz ya da imajınızı güçlendiriyorsunuz. Eğitim başlıklı konularda ya da yabancılarla ilişkilerde de hareket görülebilir, seminerler, kurslar söz konusu olabilir veya yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Ay sonuna doğru yapacağınız açıklamaları karışık hale getirmemeli, ne söylemek istiyorsanız açıkça dile getirmelisiniz.

Niobe Aslı Temel