Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 19 Nisan

Gökyüzü yüksek enerjili bir aya işaret ediyor. Ayın ilk haftası özellikle Yeni bir iş anlaşmalar ortak projeler için beklemede kalmalı acele kararlar almamalısınız. Genel olarak sağlık sorunu yaşayan Koçlar tıbbi müdahaleler ve tedaviler olumlu sonuçlar verir ve bu anlamda sorunlarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. 4 Nisanda Karşıt burcunuz Terazi’de gerçekleşecek Ay tutulması Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar için fazlası ile etkili olacak. Finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız. Özel yaşamınızda ise bekar Koçlar hayat arkadaşınızla karşılaşabilir evlilik kararınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık

Sizin ruh ve bedeniniz güçlenirken çocuklarınızın sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Karın ağrısı ve üst solunum yollarına bağlı sorunlar yaşamaları mümkün. Sizlerde diyete başlamayı düşünüyorsanız 7 Nisandan itibaren başlayabilirsiniz. Diyet programınızda yağlı ve şekerli gıda ürünleri tüketmekten kaçının; Göreceksiniz başladığınız diyet işe yarayacaktır hem kilo verecek hem de sağlık sorunlarınız ortadan kalkacaktır. Bebek bekleyen Koç hanımlar sizler özellikle 4 Nisan 18 Nisan tarihleri arasında ekstra dikkatli olmalı kendinizi çok yormadan gribal enfeksiyonlara karşı dikkatli olmalısınız.

Aile Eş ve Arkadaşlar

Fiziksel olarak kendinizi iyi hissedecek ve yükselen enerjinizle tüm çevrenizde hayranlık kazanacaksınız. Arkadaşlardan gelecek kıskançlıklara karşı dikkatli olmalı ve olabildiğince enerjisinden söylediklerinden rahatsızlık duyduğunuz arkadaşlarınızla aranıza bir mesafe koymalısınız. Size gerçek dostlarınız yeter. Yüzü gülen yüreği kıskançlıkla bezenmiş özü farklı sözü farklı kişilerle yollarınızı ayırmalı kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz. 14 Nisandan itibaren yakın arkadaşlarınız aracılığı ile uzun mesafeler yada yurt dışı yolculukları söz konusu olabilir büyük umutlar bağlamadan gerçekçi davranırsanız yolculukların getireceği maddi olumsuzlukları da hayal kırıklığı olarak yaşamazsınız. Ay’ın ikinci yarısından itibaren evinizde dekorasyon tadilat çalışmaları yapabilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ev ya da araç almayı düşünüyorsanız kredi başvurusu yapabilir ya da birikmiş paranızla bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda da evli Koçlar aileye yeni biri katılabilir bu doğacak bir bebek olabileceği gibi yakınlarınızdan birinin söz nişan düğünü de olabilir. Ayrıca evli Koç’lar eşinizle ilişkilerinizi iyileştirebilir evliliğinizde yeni bir sayfayı AŞK la fedakarlıkla sabırla açabilirsiniz.

Şanslı günler: 3, 5, 11, 20, 29
Zayıf enerjili günler: 8, 9, 16, 18, 27

Astrolog Şenay YANGEL