Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Aya yaz aylarının iç ısıtan enerji veren havasında başlıyorsunuz. Göreceğiniz yerler, öğreneceğiniz şeyler veya tanışacağınız insanlar sizde merak uyandırabilir. Hayata pozitif yaklaşabilirsiniz.

3 Haziran civarında yanıltıcı etkilere ve aldatıcı kişilere dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. 8 Haziran civarında, akrabalarınız(uzaktakiler veya yakındakiler) ya da aileniz ön plana çıkıyor. Aile üyeleriyle iletişim kurmanızda fayda var. Bilişim, yayıncılık, halkla ilişkiler, pazarlama, satış, reklam, yazılı sözlü iletişim alanlarında yenilikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

17 Haziran civarında nedensiz şekilde sinirli hissedebilirsiniz. Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmenizde ve düşünmeden konuşmamanızda fayda var. Zira, sözlerinizin uzun süreli etkileri veya sonuçları olabilir. Yabancılarla veya aileyle ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler ya da ticaretle ilgili konular isteneni vermeyebilir veya stres nedeni olabilir. Aile üyeleriyle daha fazla zaman geçirebilir ya da evinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.

20 Haziran dolunayı yine aynı başlıklarda sonlanma ve sonuçlanma enerjilerini devreye sokuyor. Uzaktaki tanıdıklarla iletişime geçebilirsiniz.

22 Haziran civarında, kazanmak veya ilerlemek için kural tanımayabilirsiniz. Etik davranmaya çalışmanızda fayda var. Ayın son günlerinde bazı engeller veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, ama hepsini bertaraf etme şansınız olacaktır. Ayın son haftası yenilikler, yeni kişiler, aile ilişkileri, evle ilgili alım satım kiralama, tadilat, dekorasyon v.b konular ve keyifli diyaloglar ön planda.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel