Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Beklediğiniz büyük gün sonunda geldi. Tüm gayretlerinizin karşılığını almak hoşunuza gidecek. Başarılarınızın tadını çıkartmaya başlıyorsunuz. 4 Temmuz civarında, ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda yenilikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

7 Temmuz civarında, gizli hayranlarınız yavaş yavaş kimliklerini göstermeye başlayabilirler ya da farklı bir kıvılcım çakabilir aşk hayatınızda. Hayalkırıklığı yaşamamak için gerçekçi beklentiler içerisinde olmanızda fayda var. İş hayatınızda aynı şekilde oldukça olumlu ve parlak görünüyor.

11 Temmuz civarında, aile ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız ya da ev ve aile başlıklı konularda ufak tefek sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. 14 Temmuz civarında, bazı olayların ciddileşmeye başladığını görebilirsiniz, ama her zaman bu tür olaylarla başa çıkabilecek akıllı planlarınız vardır.

20 Temmuz dolunayı işle ilgili stresleri arttırabilir veya artan iş yoğunluğu nedeniyle gerilebilirsiniz. Ailenizi ihmal etmeniz sorunlara neden olabilir. 22 Temmuz civarında, girişimci ve cesur yönünüzü ortaya çıkartmanız ve büyük iş veya projelere kalkışma olasılığınız yüksek. Heyecanı ve endişeyi bir kenara bırakmalı, sinirlerinizi bozmadan işe koyulmalısınız.

25 Temmuz civarında, kendinizi güçlü ve yetkin hissedebilir, istikrarlı şekilde üzerinde yoğunlaştığınız işlere yönelebilirsiniz. Sizi engellemek, durdurmak veya rekabet ortamına çekmek isteyen kişiler olabilir, ama şimdiden kazananı görebiliyorum Niobe’ce.

30 Temmuz sonrası birlikte iş yaptığınız kişiler ya da iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz düzelmeye başlıyor ve işle ilgili yeni yöntemler kullanmaya başlayabilirsiniz. Ya da sağlığınızı daha fazla önemsemeye başlayabilir, sağlıklı yaşam için yeni adımlar atabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel