Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Zorlu geçen bir kaç ayın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir ay karşılıyor sizleri. Yıldızların öğretmeni Satürn ay boyunca sizlere engeller çıkarsada söz inançlarınız cesaretiniz ve olgunlaşmanız sayesinde büyüme fırsatlarını da beraberinde getirecek. Yüksek öğrenim eğitsel konular gündeminizde yer alabilir yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Göksel etkiler bu ay sizlere meslek hayatınızda yeni fırsatları getirebilir. Yeni bir alana yönelebilir mesleki olarak büyük bir değişimin yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz.

Koç Sağlık: Genel anlamda Ağustos ayı boyunca sağlığınız için oldukça pozitif etkiler hakim. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

Koç Aşk: Ayın ilk 10 günü, yarım bir aşk hikayesi yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Ay’ın 2nci yarısında ise sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden yorucu bir ilişki içindeyseniz farklı arayışlara yönelebilir geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapabilirsiniz.

Koç Kariyer: Son 3 ayın yorucu enerjilerini arkanızda bıraktığınız başarılı çıkışlar elde edeceğiniz yenilikler ve kazançların ayı olacak sizler için. Meslek hayatınızda değişimler farklı görevler ve daha önce yapmadığınız bir alana yönelebilir istikrarlı bir sürecin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması ayın 2nci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu ay içinde alabilirsiniz.