Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Aşk ve İlişkiler

Gökyüzü son derece hareketli etkilerle dolu bu ay, Romantizmin bitiş ve başlangıçların hayatınızda söz sahibi olacağı bir ay karşılıyor sizleri. Düşler gerçeğe dönüşürken kötü olan çıkıp gidiyor yaşamınızdan ve siz yenilenip güçleniyorsunuz. Gökyüzünde oluşan güçlü kombinasyonlar duygusal hayatınızda çarpıcı gelişmeleri beraberinde getirecek. İlki 2 Temmuzda Oğlak burcunda 2ncisi 31 Temmuzda Kova burcunda Mavi Ay ‘’Dolunay gerçekleşecek. ‘’Mavi Dolunay’ın manası Ay’ın mavi olarak yansımasından ziyade aynı ay içinde iki kez Dolunay’ın gerçekleşmesine verilen addır. Ayrıca volkanik patlamalar ve doğa olaylarının yansıması ile ay her zaman olduğundan daha mavimsi bir görünümle dünyamıza yansıyabilir’’ Anne ve Baba, Ev, Ülke, duygusal beden ve amaçlarınızı sorgulayacağınız farkındalık kazanacağınız bir süreç. Ailevi ilişkilerinizi gözden geçirecek ait olmadığınızı hissettiğiniz pek çok şeyden uzaklaşacak her şeyden önemlisi kendinizle barışacaksınız.

Aşkın ve güzelliklerin temsilcisi Venüs 18 Temmuza kadar Aslan burcunda erotizmi en coşkulu hali ile yansıtacak sizlere. Ayrılmak üzere olduğunuz eş ya da sevgilinizle birbirinize olan ilginiz tutkunuz yoğun olarak artabilir ve ilişkinizi krizden kurtararak bir başlangıç yapabilirsiniz. Karşı cinsin fazlası ile ilgisini göreceğiniz devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmiyete dökebileceğiniz harika bir süre. 25 Temmuza kadar aşkta kararlı olun ve zamanı iyi değerlendirerek hareket edin. BİR olabilmenin BİZ olabilmenin aşkı emekle harmanlayabilmenin güzelliklerini doyasıya yaşayın ve yaşatmaya bakın. 25 Temmuz'da da Venüs ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve sizlere beklenmedik sorunları da beraberinde getirecek işte bu yüzden 25 den önce aşk hayatınızı şekillendirip rotanızı belirlemelisiniz.

Kariyer & Para

İş hayatınızda ise ayın ilk günlerinden itibaren duygusal düşünmeden profesyonelce sergileyeceğiniz davranışlar kişisel başarı portföyünüzü yükseltecektir. Gayrimenkul ve tarıma yönelik işlerle ilgilenen Koç’lar ise karlı yatırımlar gerçekleştirebilir, geçmişten gelen alacaklarınızı hukuk yolu ile tahsil ederek mali çıkmanızdan kurtulabilirsiniz. 14,16 ,18, 20, 23, 24, 28 Temmuz tarihlerinde ise finansal konularda şans sizden yana. Alım satımlar arabuluculuklar kar ortaklıkları gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış sağlayabilir. Sağlığınızla ilgili ise son derece özel bir ay Temmuz. Bedeninizde strese bağlı oluşan teşhisi güç rahatsızlıklarınız yapacağınız spor, sağlıklı beslenme ve düzenli uyku ile üzerinizden kalkabilir. 5 Temmuzdan itibaren başlayacağınız diyet programı ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Astrolog Şenay YANGEL