Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Aya iniş çıkışlı bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmemeyi seçebilir ve açıkça ifade edebilirsiniz. Kime ne söyleyeceğinize dikkatli karar vermeniz gerekiyor. Eğitim başlıklı konularda fikir alışverişleri ön planda olabilir.

2 Ağustos yeni ayı, aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz veya çocuklarınızın hayatlarıyla ilgili başlıklarda yenilikleri veya yeni başlangıçları işaret ediyor. Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret ve hukuk başlıklı konularda ön planda olabilir.

7 Ağustos civarında, yeni plan ve projeler devreye girebilir. Bu esnada bazı konularda gönüllü çalışmalar yapabilirsiniz veya size yardımı dokunabilecek kişileri arayabilirsiniz. Belli gruplara aidiyet sağlayabilmek için karşılıksız çalışmalar şart gibi görünüyor bu süreçte. Ancak, sizi gizlice manipüle eden kişiler yanlış yapmanıza neden olabilir. İlişkilerde ufak tefek problemler yaşanabilir.

16 Ağustos civarında atılacağınız işlerde özgüven kaybınız olabilir veya tereddütlü hareket edebilir ya da anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. En iyisini yapmanız gerektiğini hissettiren baskı işlerinizi olumsuz etkileyebilir. Esnek olmanızda fayda var. 18 Ağustos civarında, sosyal ilişkilerinizi veya arkadaşlarınızı ilgilendiren başlıklarla ilgilenmeniz, arkadaşlarınızın sorunlarına eğilmeniz gerekebilir.

22 Ağustos civarında sizi mücadele veya rekabet ortamına çekmek isteyen kişiler olabilir. Bu kişiler için üzgünüm diyebilirim Niobe’ce! 26 Ağustos civarında işinizde yanıltıcı etkilere açıksınız.

28 Ağustos civarında ise, farklı davetler veya teklifler söz konusu olabilir. Ayın son günlerinde yeni kültürler, yeni mutfaklar, felsefeler tanımak, yeni şeyler öğrenmek veya seyahatlere çıkmak arzunuz artabilir. Deneyeceğiniz her şey çok hoşunuza gitmese bile, denemiş olmanın getireceği heyecan size yetecektir. Yeme içme konularında abartmamanızda fayda var. 30 Ağustos’ta başlayacak üç haftalık Merkür gerilemesinin etkilerini ise, ay sonu ele alacağım haftalık yazımda bulabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel