Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Öncelikle Merkür’ün 22 Mayıs’a kadar maddi başlıklı konuları içine alan alanlarda gerilemekte olduğunu unutmalı ve bu alanda dikkatli olmalısınız. Ayın ilk günlerinde bazı konulara tümüyle adapte olmadan önce, belli durumları araştırmanızda fayda var. Problemlerinizden kaçmaya çalışarak onları ortadan kaldıramazsınız unutmayın. Bu durumu aklınızda tutabilirseniz, iş hayatınızda veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerde ilerleme veya kendinizi geliştirme şansınız daha fazla olacaktır.

9 Mayıs civarında, olanaklar, fırsatlar ve şanslar yanınızda. Problemsiz günlerde olduğunuzu hissedebilir ve önemsediğiniz bazı konuşmalar yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak, kelimelerinizin yanlış anlaşılma riskini doğru hesaplamalısınız. Sağlığınızla ilgili kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz günlerde olacaksınız. 16 Mayıs civarında, kendinize daha iyi bakmak, diyete başlamak, sağlıklı beslenmek veya spor yapmak ihtiyacı duyabilirsiniz.

22 Mayıs uzaklardaki yakınlarla ilgili olaylar veya haberler gündeme gelebilir. Ayın son haftasında üzerinizdeki yüklerin veya baskının arttığını düşünebilirsiniz veya yeni yükler söz konusu olabilir. İstemediğiniz şeyleri yapmak zorunda değilsiniz. Geçte olsa bu anlamda size destek çıkan kişilerde olabilir, ama siz çoktan bir yola giriş yapmış olacaksınız. Anlaşmazlıklara açıksınız. 31 Mayıs civarında parasal konularda görüşmeler söz konusu olabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!