Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 19 Nisan

Gökyüzü oldukça hareketli ve güçlü enerjilerle dolu. İletişimin temsilcisi Merkür üçüncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekim’de Akrep burcunda başlayacak. 11 Ekim’de Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekim’de ‘’D’’ hareketine doğru ilerlemeye devam edecek. Bu yansıma sizlere kendinizi baskı altında hissetmenize ve yaşadıklarınızla ilgili değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenmenizde zorluklara neden olabilir.
Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalı ve ani kararlar vermeden Her ne olursa olsun mücadele etmeli, her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmelisiniz. 8 Ekim 2014 günü saat 13.50’de burcunuzda Dolunay ve

Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile duygusal patlamalar ve olayları yalnızca kendi tarafınızdan değerlendirme eğiliminde olma, arzunuzu kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın! Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler hayatınızdan çıkıp gidecek. Bekar Koç’lar ruhunuzu aşkla güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, İlerleyen zamanlarda aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz.

Burcunuzda gerçekleşen Ay tutulmasının enerjisi sizlere pek çok ilki beraberinde getirecek. Özellikle yıl sonuna doğru karlı yatırımlar, yurt dışı ile bağlantılı konularda iş birlikleri ve yolculuklar size bambaşka bir başarı kapısını ardına kadar açabilir. Ruhsal bilinç düzeyinizin yükselmesi, karakteristik özelliklerinizi çok daha iyi bir şekilde ortaya koymanızı sağlayacak. Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu: duygusal patlamalar ve bunun getirebileceği sağlık sorunları olmalı. Tahammül gücünüzün azaldığını duyar gibiyim. Kendi iç dünyanıza yönelin ve ruhunuzu dinlendirip sakin düşünme tarzını benimseyeceğiniz aktivitelere yönelin.

Astrolog Şenay YANGEL