Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Kurumsal evraklar ve bürokratik işlere yoğunlaşacağınız bir Cumartesi olabilir. Bu sırada özellikle imza gerektiren işlerinizde daha temkinli olmanız gerekiyor. Böylelikle hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sizin için özel kişilere bağlayıcı sözler verebilirsiniz. İlişkileriniz kuvvetlenebilir.

Bugün bizi neler bekliyor?

Fikir alışverişleri, sosyal planlar, yeni öğrenilecek bilgiler VE hümanist tavırlar ön planda. Akşam saatlerinden itibaren tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir, hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Geceye doğru saatlerde ise, yenilikçi bir ruh halinde olabilir, farklı şeyler deneyebiliriz. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Bugün Venüs de Boğa burcuna geçiş yapıyor. Estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temaları önümüzdeki günlerde ön plana çıkmaya başlıyor.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel