Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Şu sıralar, belli başlı konularda bazı bilgileri kafanızda şekillendirebilir ve somut adımlar atarak çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Elinizdekileri doneleri tekrar gözden geçirin. Öte yandan şu birkaç gün kesici materyallerle yapacağınız işlerde tedbirli olmalısınız.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Pazartesi günü Astro Gündem köşemizde yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel