Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Ek gelir fırsatları aramalı ya da sizi kara geçirecek yeni metotlar üretmelisiniz. Bu noktada alanında uzman kişilere danışmak yararlı olabilir. Uzaktaki yakınlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Yeni çevreler aracılığıyla yeni bağlantılar elde edebilirsiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Nisan ayından beri geri harekette olan Mars’ın doğru harekete geçmesi enerjimizi, motivasyonumuzu ve konsantrasyonumuzu arttırmaya başlarken, diğer taraftan o tarihten beri istendiği gibi ilerlemeyen işlerin ilerleme şansını veya hızını arttırabilir. Ay’ın olumlu açıları günü doğru değerlendirmemize olanak sağlıyor. Öğle sonrası saatlerde sosyalleşmek, arkadaşlarımızla ya da yakınlarımızla görüşmek ve keyifli vakit geçirmek için uygun koşullar var. Maddi başlıklı konularda da ilerleme kaydedebilir veya işlerimizi halledebiliriz.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel