İKİZLER 21 Mayıs - 21 Haziran

Gökyüzü ay boyunca resmi hukuksal ve finansal konularda aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate almalı iş birlikleri ile çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bu ay, akılcı davrandığınız takdirde gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış elde edebilirsiniz. Evli İkizler bu ay mutluluk size çocuklarınızla ilgili konulardan gelecektir. Onların eğitim hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri mutlu kılacak bebek bekleyen İkizler endişelendiğiniz konularda yaşanan olumlu gelişmelerle şükredecek ve korkularınızı arkanızda bırakacaksınız. Evli ve eşi ile sürekli sorunlar yaşayan İkizler uzlaşmacı olmayı başardığınız anda ilişkinizin seyri değişecek olumlu yönde! 4 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Ay tutulması sizi duygusal olarak etkileyecek iş ve özel yaşamınızda kararlarınızı da ruh haliniz belirleyecek. Sizlere önerim oldukça dikkatli olmalı bir anlık kızgınlıkla kararlar almamalısınız. Ay’ın ilerleyen günleri ile giderlerde artış elektronik eşyalarınızla ilgili sorunlar ve aracınızın arızalanması ve beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz. Geçmişle alakalı işinizle ilgili bir anlaşmazlığı çözüme kavuşturabilir finansal olarak istikrarı yeniden yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim planlarınız varsa 9 Nisandan itibaren gerçekleştirebilir önemli bağlantı ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Ayrıca, ithalat ihracat gibi yurt dışından ticari alışverişler de sizlere büyük faydalar sağlayacaktır.

Sağlık

Ay boyunca aile büyüklerinizin sağlık sorunlarına yardım almak olabilir onlarla ilgilenebilirsiniz. Çocuk sahibi ve bebek bekleyen İkizler hava değişimi ve iltihabik durumlar yaşanabilir sizde diyet yapıyorsanız dikkatli olmalı aşırıya gitmeden bağışıklık sisteminizi dengede tumalısınız.

Aile Aşk Arkadaşlar

Özel yaşamınızda beklenmedik bir teklif yeni bir başlangıç söz konusu olabilir sizler için iç sesinizi dinleyip kendinize güvendiğiniz takdirde. Evli İkizler eşinizden gelecek beklenmedik bir hediye sizleri çok sevindirebilir. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ise temkinli olmalı ve özel yaşamınızda olan bitenleri anlatmamalısınız!

Şanslı günler: 7, 13, 14, 22, 27
Zayıf enerjili günler: 2, 3, 9, 11, 28

Astrolog Şenay YANGEL