Astroloji

/

Burçlar

/

İKİZLER

İKİZLER 21 Mayıs - 20 Haziran

Tavırlarınızda ve söylemlerinizde tutarlı olmanız gerekiyor. Böylelikle önemli kararlar alırken zorlanmayacaksınız. Duyarlı, toleranslı ve içten olmanız durumunda sevdiklerinizle bağınız güçlenebilir ve başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Değişken koşullara ayak uydurmakta zorlanabiliriz, ama zihnimiz açık ve yaratıcılığımızı kullanabiliriz. Sabah saatlerinde iletişim kurmamız ve kendimizi ifade etmemiz daha kolay olabilir, görüşmelerimizi bu saatlere alabiliriz. Öğle saatlerinde ve sonrasında ise, sakarlıklar veya ufak tefek kazalar söz konusu olabilir, acele hareketlerden kaçınmakta fayda var. Akşam saatleri farklı hoşluklara, değişikliklere veya beklenmedik durumlara dikkat çekiyor. Değişiklik yapmak isteyebiliriz. 19.00 sonrası, halsizlik, belirsizlik veya kararsızlık türünde ruh halleri ön planda. Gün genelinde ise, entellektüel faaliyetler, öğrenme arzusu, bilgi paylaşımları, eğitsel çalışmalar, grup faaliyetleri, bilişim, teknoloji, medya, yayıncılık, sosyal medya başlıklı konular ağırlıklı olarak gündemi oluşturuyor.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel