Astroloji

/

Burçlar

/

İKİZLER

İKİZLER 21 Mayıs - 20 Haziran

İşler umduğunuz gibi gitmiyor olabilir. Aklınız karışabilir, dolayısıyla da üzerinde yoğunlaştığınız işler karmaşık bir hal alabilir. Sınırların dışına çıkmamak ve kurallara itaat etmek problem yaratabilir. Yeterince düşünmeden adım atmamalısınız. Seyahatlerde dikkatli olun. Zira aksilikler meydana gelebilir.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Önümüzdeki on gün için, boyumuzu aşan işlere kalkışabiliriz veya önemsenmeyen konular tehlike yaratabilir. Yolculuklar esnasında aksiliklere ve gecikmelere açığız. Hafta başında uzun uzun yazdığım zorlu açılar bugün kendisini gösterebilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir(örneğin ben, Pazartesi günü oldukça büyük simsiyah bir Akreple karşılaştım evde, ben onu bulmadan o beni bulmaz umarım diye endişeliyim), riskli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz, rekabetçi, meydan okuyan, liderliği elinde tutmak isteyen veya saldırgan kişiler, acele veya yanlış adımlar atmamıza neden olabilirler. Karşı tarafı da dinleyerek ilerlemenin faydası olacaktır. Hızlı hareketler ufak tefek kazalara neden olabilir. Kemikler ve dişlerle ilgili sorunlara açığız. İhmal, önemsememe veya tembellik edilen konular büyük problemlere neden olabilir.

Örn: Gecikecekseniz haber vermelisiniz veya ben mutlaka o akrebi bulmalıyım v.b. (Detaylar önemliydi ve Pazartesi makalemizde mevcuttu, okumanızı öneririm Niobe’ce). Aynı zamanda, yanıltıcı kişilere ve yanılsamalara bağlı büyük adımlar atmamaya çok dikkat edelim. Altından kalkamayacağımız işlere girişme ihtimalimiz yüksek.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel