Astroloji

/

Burçlar

/

BOĞA

/

Haftalık

BOĞA 21 Nisan - 20 Mayıs

Maddi başlıklı konular veya yapılacak sözleşmeler ön planda. Maddi başlıklı konular sonunda neticeye bağlanabilir ya da bağlanacağı tarih belli olabilir. Üç haftadır geri harekette olan ve doğru harekete geçen Merkür artık işlerinizin biraz daha rahat ilerleyeceğine işaret ediyor. Ancak Mars’ın hala geri harekette olması nedeniyle imzalar atmak veya belli konuları duyurmak için Haziran sonuna kadar beklemenizde fayda var. İlişkilerde anlaşmazlıklar artıyor. Aynı zamanda doğru harekete geçen Merkür üç haftadır yaşanılan aksiliklerde azalma görüleceğinin işaretçesi. İlişkilerde anlaşmazlıklar artıyor.

MERKÜR GERİLEMESİNİN ETKİLERİNİ BURADAN OKUYABİLİRSİNİZ!

O halde rahatlamanın hangi alanlarda olacağını daha rahat anlayabilirsiniz. BU hafta, planlama becerilerinizi ve disiplinli yapınızı gösterme şansınız olabilir. Seyahatlere veya keyifli planlara açık günlerde olacaksınız. Ancak, maddi riskler almamakta fayda vardır. 27 Mayıs sonrasında geçmişle bağlantılı ilişkiler gündeme gelebilir.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın...

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!