Astroloji

/

Burçlar

/

BOĞA

/

Haftalık

BOĞA 21 Nisan - 20 Mayıs

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kim demiş, gül yaşar dikenin himayesinde. Dikenin itibarı, ancak gül sayesinde. Hz.Mevlana

Gökyüzü hafta boyunca yüksek enerjiniz ve başarılı girişimlerinizle dikkat çekeceğinize işaret etmekte. İşinizle ilgili önemli teklifler alabilir daha iyi imkanlara kavuşabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kayıplardan fazlasını kazanacağınız büyük projelerle adınızdan bahsettireceğiniz keyifli ve bereketli bir haftadasınız. İş planlarınızı akıllıca yapmalı zamanı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde yaşanacak gelişmeler de fazlası ile önemli ve keyifli olacak sizler için. Onlardan gelecek destek ve karşılıklı fikir alışverişleri ile zihninizde ki belirsizlikler netleşecek.

Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgilinizin karşınıza hiç beklemediğiniz bir anda çıkması ile hüzünlenebilir geçmişin muhasebesini yaparken olgunluğun size kattığı olumlu yönlerinde farkına vararak sizi üzen kıran ve güçlenmenizi sağlayan bu kişi’ye unutamayacağı bir ders vererek bilinç altınızda yer eden tüm ağırlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Emin olun bu sayede karşınıza çıkacak fırsatları doğru bir şekilde değerlendireceksiniz. Evli Boğalar sizler ise eşinizin ilgi ve sevgisini her fırsatta göstermesi ile şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşayacağınız bir haftadasınız. Kilo problemi olan Boğalar Cumartesi gününden itibaren sağlıklı bir rejime başlayabilir ve uzun vadeli olacak kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu haftanın şanslı numaraları: 7, 10, 97, 64, 40

Astrolog Şenay YANGEL