Astroloji

/

Burçlar

/

BOĞA

BOĞA 21 Nisan - 20 Mayıs

Önemli işlerinizin altını çizer ve yeterince yoğunlaşırsanız, pek çok şeyin yolunda gideceğini siz de göreceksiniz. Bir sonuca varmayan gereksiz polemiklerden uzak durmalısınız. Öneri ya da fikirlerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Birbirimizi tanımakta, anlamakta ve empati yapmakta zorlanmayacağımız bir gündeyiz.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel