Astroloji

/

Burçlar

/

BOĞA

BOĞA 21 Nisan - 20 Mayıs

Görüşlerinizin arkasında durursanız, daha güçlü bir konuma gelebilirsiniz. İkili ilişkinizde daha özenli davranmanız gerekiyor. Etrafınızı mutlu etmek ve takdir kazanmak için aşırı harcamalar yapabilirsiniz. Fakat paranın bu anlamda size hiçbir yardımı olamaz. Tek yapmanız gereken sevginizi sunmak Sevgili Boğalar.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Maddi başlıklı konularda daha dikkatli hareket edelim. Kontrollü harcamalar veya ödemeler ya da tatil için çekilmesi gereken paralar ön planda . Aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken( bu eğilimler hafta sonu daha da belirgin hale geliyor) diğer taraftan kıskançlık, aşırı sahiplenme, takıntılı düşünceler veya güç mücadeleleri ilişkilere zarar verebilir. Günün olumsuz değil olumlu taraflarından yararlanmaya çalışalım.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel