Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

/

Aylık

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Ortak kaynak(alacak verecek, kredi, vergi, nafaka, prim, sigorta, miras, burs, sponsorluk v.b) kullanımı gerektiren konuların ön plana çıktığı bir aydasınız. Ayın ilk günlerinde, hayata olumlu bakmanızı ve hayatta her şeyin mümkün olabileceğini düşünmenizi sağlayacak kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Yapılan işlerin kalitesine önem vereceksiniz.

7 Nisan civarında, paragraf başında bahsettiğim konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak gergin ilişkiler dikkat gerektiriyor. 9 Nisan civarında yakın bölgelere yapacağınız ziyaretler veya keşfedilmesi gereken yerler var. Bu olaylara icabet göstermemeniz durumunda bazı şeyleri kaçırabilirsiniz. Tutkulu ilişkilere açık günlerdesiniz.

14 Nisan civarında, yeteneklerinize ve kendinize güveniyorsunuz ve de etrafınızdaki kişilerin size duyduğu hayranlık artıyor. Bilişim, medya veya eğitimle ilgili konularda teklif ve anlaşmalar söz konusu olabilir ya da okul hayatıyla ilgili gelişmeler gündemde. 18 Nisan gayretlerinizin karşılığını gördüğünüz ve yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz tarihlerden olabilir. Yaşanan onca aksilikten sonra her şeyin bu şekilde yoluna girdiğini görmek hoşunuza gidecek. Ancak, güç mücadeleleri ve ilişkilerde gerilim de söz konusu ve maddi açıdan risk almamak gerekiyor.

22 Nisan dolunayında, yayıncılık, halkla ilişkiler, medya, bilişim, iletişim, satış pazarlama ve ulaştırma alanlarında sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Olgunlaştırdığınız işleriniz neticelenebilir. 26 Nisan civarında, siz hariç herkes hızlı düşünüp hızlı hareket etmeye başlıyor, ama siz bulunduğunuz pozisyondan memnunsunuz ve diğerlerinin farkı açmasını umursamıyorsunuz.

17 Nisan 30 Haziran aralığında, geri hareketteki gezegenler nedeniyle, belli girişimleri başlatmak ve yeni başlangıçlar yapmak doğru olmayacaktır. Girişimlerinizi 17 Nisan tarihine kadar yapmanızda fayda var. Zira, devamında daha çok düzeltilmesi gereken işlerle ve aksiliklerle uğraşılması gerekebilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel