BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Yaşam tarzınızda, kendinizde veya hayata bakışınızda ani değişikliklere neden olabilecek gelişmelere açık bir aya giriyorsunuz Sevgili Başaklar. Son yıllarda, kendinizi şekillendirmek veya hayatınıza çeki düzen vermek için çok çaba harcadınız. Şu an yepyeni bir hayata geçiş yapıyorsunuz, ama bu ‘’yeni sizi’’ kabullenip bir an da, her şeyi bir kenara atmamanızda yarar var.

Ay içerisinde, sağlığınızla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz veya sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Yüksek miktarda alışverişten kaçınmanız gereken bir ay Eylül.

Ayın sonlarına doğru, 4 Nisan civarı yaşananlara benzer olayları gündeme getirebilirsiniz veya maddi konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Hatta, istediğiniz bir konu için maddi kaynak bulabilirsiniz ya da bu sefer size destek olmak isteyecek kişiler söz konu olabilir. Ancak, maddi başlıklı tartışmalardan ya da sizden avantaj sağlamaya çalışan fırsatçı kişilerden uzak durmanız gerekiyor. Bu arada, ayın son on günü, hızlı hareketler ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara neden olabilir dikkatli ve yavaş hareket etmenizde ve aile ilişkileriniz açısından bakıldığında ise, ailenize haksızlık etmemenizde(zira üzerinizde baskı oluşturduklarını düşünebilirsiniz) fayda var.

Niobe Aslı Temel