Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

/

Aylık

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

18 Ağustos civarı başta olmak üzere sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir aya giriyorsunuz sevgili Başaklar. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalı ve kötü alışkanlıkları bir kenara bırakmalısınız. Hızınızı almışken hızla devam etmek istiyorsunuz, ama 4 Ağustos civarında işaretler yavaşlamanızı veya durmanızı gösteriyorsa gereklilikleri görmezden gelmemenizde fayda var. Bazı kuralların mantıklı var olma nedenleri olduğunu unutmamalısınız.

Özellikle 2 Ağustos Yeni Ay’ı civarında, belli plan ya da projelerinizi kimseyle paylaşmamanız ve harekete geçmemeniz yerinde olabilir. Sağlığınızı da ihmal etmeyin. 5 Ağustos sonrasında ise, ilişkilerinizi ve iş birliklerinizi yenileyebilirsiniz.

6,7 ve 13 Ağustos civarında bazı görev ve sorumluluklarınız olmasına rağmen, daha iyi vakit geçirebilmek uğruna sorumluluklarınızı bir kenara bırakabilir veya başkalarına havale edebilirsiniz. Ancak, bu kararı alana kadar çok yorulacağa benziyorsunuz veya görev ve sorumluluklar sizi gerebilir. Aile ilişkilerinizin hassaslaşacağı ve hayal kırıklıklarının gündeme gelebileceği günlerde olabilirsiniz. Klasik ve alışkanlıklarına bağlı birisi olduğunuz için,

18 Ağustos civarında yenilik gerektiren işler, yöntemler veya durumlar keyfinizi kaçırabilir. Alışkanlıklarınıza devam etmeyi tercih etseniz de yenilenmesi gereken şeyler var veya çalışma arkadaşlarınız ya da çalışma koşullarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler ve durumlar sıkıntılara neden olabilir.

24, 26 Ağustos civarında sizden saklanan sırları açığa çıkartabilir veya sizi yanıltmaya çalışan kişilerin hatalı cümlelerini anında anlayarak sizi aldatmalarını engelleyebilirsiniz. Aile ilişkileriniz veya özel yaşamınız problemlere açık olabilir.

28 ve 29 Ağustos tarihleri ise göreceli olarak daha keyifli ve sevdiğiniz aktivitelerle geçirebileceğiniz veya farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz tarihlerden olabilir. 30 Ağustos’ta başlayacak üç haftalık Merkür gerilemesinin etkilerini ise, ay sonu ele alacağım haftalık yazımda bulabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel