Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

/

Aylık

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Ayın ilk haftasında eğitim, kişisel gelişim, kendinizi ve yaşamınızı geliştirebileceğiniz her tür başlıkta olumlu olanaklara kavuşabileceğiniz günlerdesiniz. Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu(ayın ilk yarısı romantik etkiler içeriyor). Bazı kişiler ortaya çıkıp uzun zamandır gayret gösterdiğiniz konulara zarar vermek isteyebilirler. Sabırlı olmalı ve bu kişileri durdurmalısınız.

11 Mayıs civarında, etrafta olan bitenle çok fazla ilgilisiniz, her şeyi öğrenmek istiyorsunuz. Ancak, haber akışını ve konuşulanları takip etmek o kadar kolay olmayabilir.

13 Mayıs civarında, Yaratıcılık gerektiren işlerde, sanatsal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir veya kendinizi gösterebilirsiniz. 16 Mayıs civarında kendinizi ispat etmek arzunuz artabilir. Başarısızlıktan korkabilirsiniz, ama herkese neler yapabileceğinizi göstermek isteyeceksiniz.

23 Mayıs civarında daha rahat hareket etme, esnek düşünme ve davranma eğiliminiz artabilir, sonuçları bir kenara bırakıyorsunuz ve kendinizi eğlenceye veriyorsunuz. Değişik yerleri ziyaretler, farklı alışverişler ve tatlar ilginizi çekebilir. İş hayatınızda da beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz günlerde olacaksınız.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!