BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Kasım ayına olumlu düşünerek girmeniz durumunda, her şeyin olumlu gelişeceğine şahitlik edebilirsiniz. Dolayısıyla, neleri istediğinizi dikkatle seçmenizde fayda var. Zira, gerçek olabilir. Hayatınızın işi, evi ya da aşkı karşınıza çıkabilir. Ayın 8’i civarında detaylar çok büyük önem taşıyor. Dillere destan titizliğinizi göstermeniz gereken günlerde olacaksınız sevgili Başaklar.

8 Kasım civarında, maddi kazançlarınızda artış olabilir, ama harcamalarınızda artıyor. 11 Kasım civarı, yakın çevrenizden kişilerle ortak işleriniz veya uğraşlarınız söz konusu.

12 Kasım civarında ise, çözülmesi gereken problemler veya şaibeli durumlar sizi bekliyor. Neyse ki, olayları aydınlatana kadar soracağınız çok soru var ve konuları aydınlatma yeteneğine sahipsiniz.

Ayın son on günü, dalgın olabilirsiniz veya sözlerinizde durmakta ya da randevularınıza yetişmekte zorlanabilirsiniz, hatta görevlerinizi aksatırsanız dahi şaşırmayabilirim Niobe’ce. Özellikle, ailenizle ilgili olayların işinizi veya kariyerinizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

30 Kasım civarında, yaşadığınız ya da çalıştığınız yere çeki düzen vermek isteyebilir, etrafı toplamak ya da güzelleştirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda beklentileriniz karşılanmasa da, aileniz bu durumdan etkilenmemeli, görev ve sorumluluklarınız var malum.

Niobe Aslı Temel