BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül

Ay boyunca gelirleriniz artabilir çocuklarınızla ilgili harika gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da başarılı bir aydasınız. Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu aşık olabilir kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu başka birine duygusal olarak bağlanabilir ve eşinizden tamamen uzaklaşabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeli tutkularınızın esiri olmadan hareket etmelisiniz.

Ekonomi

Bu ay gökyüzü finansal konularda destekliyor sizleri. Birden fazla kaynaktan gelecek iş ya da gelirler yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Riskli işlerde şansınızı deneyebilir ve ayrıntılara önem vererek karlı kalıcı yatırımlar yapabilirsiniz.

Sağlık

Kendinizi mutlu ve enerjik hissedeceksiniz buda sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek.

Aile ve Arkadaşlar

Bu ay evli Başaklar için son derece dikkatli olunması gereken etkileri getirmekte. Cinsel arzularınızın artması ilgi gördüğünüz kadın ya da erkeğin etkisine kapılarak eşinizden uzaklaşmanıza ve evlilik hayatınızda çok büyük krizler yaşanmasına neden olabilir DİKKAT! Bekar Başaklar sizlerde ilişkinizi güçlendirip sevgi tutku ve bağlılıkla güçlendireceksiniz.

Şanslı günler: 2, 7, 12, 17, 26
Zayıf enerjili günler: 5, 9, 14, 23, 27

Astrolog Şenay YANGEL