Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

/

Aylık

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Ayın ilk günlerinde sevdiğiniz kişilerin aldatıcı veya yanıltıcı tavırları sıkıntı yaratabilir. 5 Haziran civarında rutinin dışına çıkmak, yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlara ve bitişlere açık günlerde olacaksınız. Olumlu düşünmenize rağmen, sevdiklerinizle veya ailenizle ilişkilerde bazı sonlanmalar veya problemler yaşanabilir.

9 Haziran civarında işlerinizde size yardım etmek isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Haklı olduğunuz konularda kendinizden ödün vermemelisiniz. 13 Haziran civarında gayretlerinizin karşılığını almak, çalışmalarınızın fark edildiğini görmek isteyeceksiniz. Ancak, ufak tefek tatminkar geri dönüşler olsa da, tam olarak istediğinizi alamayabilirsiniz. Yine de, maddi açıdan olumlu durumlar oluşabilir.

17 Haziran sonrası yeni çevrelere girebilir veya arkadaşlık ilişkilerinizi yenileyebilirsiniz. 18 Haziran civarında, uzun süredir ilişkilerde yaşanan sorunlar kendini bir kez daha ve kuvvetli şekilde hissettirebilir veya sevdiklerinizin sağlık sorunları zamanınızı alabilir. 20 Haziran civarında sözlerini tutmayan, söylenilen zamanda söylenilen yerde olmayan veya işlerini yapmayan kişilere tahammül etmekte zorlanabilirsiniz.

24 Haziran civarında, kendinizi yenilemeniz, ortama veya yeniliklere uyum sağlamanız gerektiğini anlamanıza neden olabilecek olaylar yaşanabilir. Rutin işlerinizin, yöntemlerinizin veya hareketlerinizin test edilmesi, değişime ayak uydurmanız için iyi bir bahane olabilir. Yeni işlere ve yöntemlere açıksınız.

26 Haziran civarında, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz ve yaratıcılık gerektiren işleriniz açısından desteklendiğiniz tarihlerdesiniz. Ayın son günlerinde sosyal hayatınız canlanıyor veya arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel