Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

/

Aylık

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Ayın ilk yarısında, sosyal anlamda renkli ve hareketli günler sizi bekliyor olacak. Sosyal çevrenizin desteği üzerinizde. 5 Temmuz civarında ortaklık gerektiren işlerde çevreniz sizi destekliyor. 6 Temmuz civarında evinizi toparlayabilir, evinizi ilgilendiren başlıklarda düzenlemelere gidebilir veya planlar yapabilirsiniz veya yakın çevrenizden kişilerle ani aşklar ve etkileşimler devreye girebilir. 7 Temmuz, maddi başlıklı konularda sıkıntılara ya da özel yaşamınızı ilgilendiren hassasiyet içeren başlıklara dikkat çekiyor. Arkadaşlarınız ve sevgiliniz arasında kalabilirsiniz.

10 Temmuz civarında, yaptıklarınızla göz doldurabilir veya önemli başarılar elde edebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizinle ve yaptıklarınızla gurur duyabilirler ya da ihtiyaçlarını görmezden gelmediğiniz için takdirlerini kazanabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren olumlu gelişmelere açık günlerde olacaksınız.

12 Temmuz sonrası hayat durağanlaşmaya başlıyor, gizli kapaklı işler, gizli ilişkiler, planlar veya platonik aşklar ön plana çıkabilir. Arkanızdan çevrilen dolaplara karşı da dikkatli olmalısınız.

17 Temmuz civarında bazı şeylere aniden adapte olmanız gerekebilir. Ancak, sizin daha fazla zamana ihtiyacınız var. İnsanları yakalamakta ve ortama uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Yoğun ve istikrarlı çalışmanız durumunda yayıncılık, bilişim, satış pazarlama, reklam, yakın çevre ilişkileri ve iletişim başlıklı konularda kendinizi gösterebilirsiniz.

20 Temmuz dolunayı(+/- 5 gün) aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızı ilgilendiren konularda sonlanma ve sonuçlanma enerjilerine dikkat çekiyor. Platonik aşkları gerçeğe dönüştürme veya tamamen ortadan kaldırma çabasında olabilirsiniz. 22 Temmuz civarında farkında olmasanız da, kötü niyetli saldırgan, kıskanç veya düşmanca tavırları olan kişiler ön planda.

24 Temmuz’da, başkalarının karıştırdıkları olaylar veya üzüntülü durumları nedeniyle neşeniz kaçabilir. Yardımınızı istemeleri durumunda tavsiyelerde bulunmak dışında çok fazla bir şey yapamayabilirsiniz. Ayın son günlerinde düşünmeden konuşmamalı veya sözlerinize dikkat etmelisiniz. Zira, aleyhinize delil olarak kullanılabilirler! Düşmanca tavırları olan kişiler dikkat gerektiriyor.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel