BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül

AŞK AŞK AŞK, dolu bir ay sizleri karşılamak ta romantizm duyarlılık ay boyunca duygusal hayatınızı şekillendirecek ve kalıcı beraberliklere adım atacaksınız. Ailenizle olan gerginlikler sona eriyor birbirinizi tamamlıyorsunuz. Geziler etkinlikler kültürel faaliyetler ay boyu etkili olacak sizler için. Yönetici gezegeniniz iletişimin gezegeni Merkür 18 Mayısta R geri hareketine başlayacak 18 Mayıs 30 Mayıs tarihleri arasında evinizin su tesisatı elektronik eşyaları ile ilgili problemler yaşanabilir. Merkür hayatınızda gecikmelere verilen sözlerin yerine getirilmemesine neden olabilir ÜZÜLMEYİN! Sakin ve kontrolcü davrandığınız takdirde sorunların hepsini aşabileceksiniz.

Kariyer & Para:

Çalışmalar, kültürel veya manevi faaliyetler ve geziler Ay boyunca hayatınızın bir parçası olacak ve hepsini başarı ile yerine getirmenin gururunu yaşayacaksınız. Aynı işyerinde çalışan ve duygusal yakınlığı olan Başaklar sizler için ise karmaşık bir süreç olabilir. İşinize duygusallığınızı karıştırmamalısınız. Finansal olarak güçlü bir aydasınız geçmişten gelen miras hukuksal davalar olumlu bir şekilde netice verebilir ve siz beklemediğiniz gelişmeler karşısında artan kazancınızla ilgili değerlendirmeler yapma konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Ruh ve beden sağlığı:

Ayın 2nci yarısı merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim kendinize zamansızlıktan zaman yaratın ve gökyüzü sizi destekleyen enerjiler yansıtırken bunu yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kullanın.

Astrolog Şenay YANGEL