Astroloji

/

Burçlar

/

BALIK

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Önümüzdeki birkaç gün evinizle ve ailenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Keskin zekânızı ve yaratıcı yönünüzü devreye sokmalısınız. Zamandan ve paradan tasarruf etmek için sizi zorlayan konuları işin ehlilerine bırakmak yararlı olabilir. Başka alternatifleri yararsız gibi görmeyin ve değerlendirmeye alın. Diğer taraftan yanıltıcı etkiler altındasınız. Dikkati elden bırakmayın.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Pazartesi günü Astro Gündem köşemizde yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel