Astroloji

/

Burçlar

/

BALIK

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz sevdikleriniz için de sevindirici olabilir. Tavırlarınızla ilişkilerinizde olumlu değişiklikler yaşanabilir. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Duygu alışverişlerine açık, sosyal anlamda aktif, karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız ve fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Yay burcunda dolunay yazımı okumanızda fayda var.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel