Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

/

Aylık

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Aya kafa karışıklıklarıyla başlayabilirsiniz, bazı konular net olmayabilir. Daha esnek düşünmek gerçekleri bulmanızı kolaylaştırabilir. Ancak, 4 Temmuz Yeni Ay’ının yaratacağı yenilenme enerjisini doğru kullanamama riskiniz olması, önemli başlangıçlar yapmamanın gereğine işaret ediyor.

7 Temmuz civarında, her alanda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekecek yetenekte olacaksınız ve insanlar hayranlıkla etrafınızı sarabilirler. İnsanlar bundan sonra ne yapacağınızı merakla bekliyor olacaklar. Özellikle aile ilişkileriniz çok olumlu görünüyor. Ancak, ailenizi ihmal etmeniz şikayet nedeni olabilir. 12 Temmuz tarihi sosyal ve keyifli aktiviteler ya da programlar veya seyahatler için uygun.

14 Temmuz civarında, kendi bildiğiniz şekilde davranabilir ve etraftaki kişilerin düşüncelerini önemsemeyebilirsiniz. Sizi eleştiren veya sorgulayan kişilere de çok fazla itibar etmeyeceksiniz. Seyahatler esnasında çözülmesi gereken problemler olabilir. 18 Temmuz civarında bazı kararlar alabilir veya aldığınız kararları devreye sokabilirsiniz.

20 Temmuz dolunayı, iş hayatınızı, üzerinde yoğunlaştığınız işleri veya iş arkadaşlarınızı ilgilendiren başlıklarda hassas durumları sonlanma veya sonuçlanma enerjilerini akla getiriyor. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından da bazı konular neticeye kavuşabilir. Sağlığınızı da ihmal etmeyin lütfen.

23 ve 29 Temmuz civarında, bazı kişilerle görüşleriniz uymayabilir, güç savaşları veya rekabet ortamları söz konusu olabilir. Neyse ki, rekabet sizi motive edecek ve ilham verecektir.

26 Temmuz civarında yeni hobiler veya eğlence alanları bulabilir ve bu alanlarda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz veya yurtdışı bağlantılı işlerde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel