Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

/

Aylık

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

22 Mayıs tarihine kadar geri hareketteki Merkür kariyerinizde ve iş hayatınızda iletişim sorunlarına dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor. Ayın ilk günlerinde yüksek egonuzu kontrol etmekte zorlanabilir, arkadaşlarınızın bu konudaki uyarılarını dikkate almayabilirsiniz. Ancak, Mayıs ayının ilk yarısında önemli pozisyondaki kişiler tarafından destekleniyor olacaksınız. Kariyerinizi veya toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren önemli gelişmeler söz konusu olabilir.

5 Mayıs civarında, size meydan okuyan kişilerle ve mücadele ortamı yaratan farklı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Rekabet ortamları oluşabilir ya da geleceğe dönük rekabetin sinyalleri oluşabilir, ama genelde iş arkadaşlarınız, birlikte iş yaptığınız kişiler veya dostlarınız tarafından desteklendiğiniz zamanlardasınız.

13 Mayıs civarında, karşılık beklemeden bazı arkadaşlarınızın yardımına koşabilir, ihtiyaç duydukları zamanlarda yanlarında olabilirsiniz. Şu an olmasa bile, ihtiyacınız olduğunda bu kişiler de size yardıma gelecektir. 22 Mayıs civarında, aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Bazı kişilerden öğrenmek istediğiniz şeyleri öğrenebilmek için uğraşmanız gerekebilir. Arkadaşlık ilişkileriniz hareketli ve yaratıcılık grektiren işlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

26 Mayıs civarında maddi başlıklı konularda dikkatli hareket etmelisiniz. Harcamalarınız artabilir. 28 Mayıs civarında, aşırı özgüveniniz yanlış anlaşılabilir. Bırakın değerinizi anlayan taraf karşı taraf olsun. Ayın son günü iş hayatınız veya üzerinde yoğunlaştığınız işler açısından olumlu bir gün.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!