Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

/

Aylık

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

İş birliklerine, ekip çalışmalarına, yakın ilişkilere daha fazla zaman ayıracağınız veya önem vereceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz. Kendinizi her zaman olduğunuzdan daha zayıf hissedebilir ve yardım alma ve desteklenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız veya iş birliği içinde olduğunuz kişiler sizi destekleyeceklerdir. Bu durum hareket kabiliyetinizi arttıracaktır. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda ise biraz gerilim söz konusu olabilir. Yapmaya çalıştığınız değişiklikler veya yeni düzenlemeler karşınızdaki kişilerde yönlendiriliyor etkisi yaratabilir. İşle ilgili aksaklıklar veya ağır ilerleyen işler nedeniyle rahatsızlık hissedebilirsiniz. Ancak, bu işlerin ilerlemeyeceği anlamına gelmiyor. Bu ay için sabretmek lazım o kadar.

Ayın 9’u civarında maddi anlamda bazı tıkanıklıklar giderilebilir veya maddi anlamda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Alacağınız teklifler maddi açıdan gelecek vaat ediyor olabilir. Özel hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz.

22 Şubat civarında ise, maddi açıdan daha hassas gelişmelere açık günlerdesiniz. İştahınızı kontrol etmeniz gerektiğini anlayabilir, diyete ya da spora başlayabilirsiniz.

Ayın son haftasında, spritüel etkiler altındasınız, yaratıcılık gerektiren işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz veya rüyalarınızda artış yaşayabilirsiniz.

Niobe Aslı Temel