ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos

Ay boyunca araç kullanırken sürat yapmamalı kendinizi yorgun ya da uykusuz hissediyorsanız toplu araçlardan faydalanmalısınız. Aksi takdirde ciddi kazalar meydana gelebilir. Şansınıza güvenerek iş ve özel yaşamınızda atak davranışlardan kaçının. Yatırımlarla ilgili özellikle döviz ve borsa alımında iki kere düşünün büyük kazançlarda büyük kayıplarda yaşayabilirsiniz son derece bıçak sırtı bir çizgidesiniz. Ay sonuna doğru yaptığınız mesleğe bağlı olarak hiç beklemediğiniz büyük bir miktar para aniden gelebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin ailesinden kaynaklanacak gerginlikler ciddi şekilde yorabilir sizleri.

Ekonomi

Bu ay finansal konularda büyük bir miktarda gelir elde edebilirsiniz. İş hayatınızda ise promosyona sosyal iletişime reklama önem verdiğiniz takdirde önemli teklifler alabilirsiniz. Bu etkiler iş değişikliği yada önemli bir ortaklığı sağlayabilir sizlere.

Sağlık

Hastalıklar ay boyunca sizlerden uzak kalacak. Sadece dikkatsizliğe bağlı yaralanmalar mümkün olabilir. Özellikle, ayın ikinci yarısında süresi çok dikkatli olmak gerekir. Kazalar yanıcı ve patlayıcı maddelere dikkat edin ve Düşmanlardan gelebilecek zorluklara karşı temkinli durun.

Aile ve Arkadaşlar

Kendi aile bireylerinizle yaşanacak anlaşmazlıklar sizin için bu sefer çok zararlı olabilir. Hukuksal sorunlara kadar varabilir. Sizlere önerim ailenizle sorunlarınızı çözmek için çalışın. Özel yaşamınızda da başkalarının etkisi altında kalan eş ya da sevgiliniz size anlayışsız davranarak baskı kurmaya kalkabilir. Sizlere önerim laf yarışına girmeden gerçekleri ortaya çıkarıp yanlış insanların ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmalarına izin vermemek için çabalamanız olmalı. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslanlar bu ay boyunca nişan nikah gibi resmi konularda aceleci davranmamalı bir birinizi daha iyi tanımaya çalışmalısınız.

Şanslı Günler: 5, 9, 14, 23, 25
Zayıf enerjili günler: 8, 12, 16, 17, 26

Astrolog Şenay YANGEL