Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

/

Aylık

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Aya istikrarlı ve kararlı bir giriş yapabilirsiniz sevgili Aslanlar. Bir süredir yapmak istediğiniz şeyleri yapma fırsatını bulabileceksiniz. Kararlılığınızı bozmamalısınız. Etrafınızdaki insanlar ve tüm kaynaklarınızı bir araya getirmeniz yapamayacağınız hiçbirşey olmadığını gösteriyor. Fark yaratma zamanıdır! Ayın ilk haftası sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

11 Ağustos civarında desteklendiğinizi görebilir, maddi başlıklı konularda yeni adımlar atabilirsiniz. 18 Ağustos civarında ise, yaptığınız şeyleri açıklayan mantıklı ve haklı sebepleriniz olmasına rağmen bu durumu arkadaşlarınıza anlatmakta zorlanabilirsiniz. Doğru kelimeleri bulmaya çalışmanız gerekli unutmayın.

23 Ağustos civarında ikili ilişkilerinizi veya özel yaşamınızı olumlu etkileyecek bazı taktikler öğrenebilir. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi canlandırabilir, karşı cinsin ilgisini çekebilirsiniz. 25 Ağustos civarında yanılma ve yanıltılma olasılıkları genelde yüksek bu anlamda parasal ilişki ve konularda dikkatli olmak gerekebilir ya da aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sorunlar oluşabilir.

29 Ağustos’ta ise, maddi anlamda karlı alışverişler veya kazançlar söz konusu olabilir. 30 Ağustos’ta başlayacak üç haftalık Merkür gerilemesinin etkilerini ise, ay sonu ele alacağım haftalık yazımda bulabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel