Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

/

Aylık

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren gelişmelere açık aydasınız. Biraz maymun iştahlı olmanız, ayın ilk günlerinde, ailenizin veya yakınlarınızın belli konularda göstereceğiniz heyecanı anlamamamalarına veya geçici olduğunu düşünerek üzerinde durmamalarına neden olabilir.

8 Nisan civarında bazı planlarınız ya da üzerinde yoğunlaştığınız işler sorunlarla karşılaşabilir veya bazı konularda fikrinizi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. ama esnekliğiniz ve olaylara geniş açıdan yaklaşmanız nedeniyle diğerleri size hayranlık duyacaktır.

16 Nisan civarında, saygın kişilerden oluşan gruplara dahil olabilir ve keyifli planlar yapabilirsiniz. Bu kişiler sayesinde kafanızdaki şeyleri gerçekleştirebilir veya neler yapabileceğinizi herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Yeni teklifler söz konusu olabilir. Ya da üzerinde yoğunlaştığınız bir iş paraya çevrilebilir. 17 Nisan' dan itibaren 28 Mayıs tarihine kadar ise, aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren işleriniz veya çocuklarınızla ilgili konular aksiliklere, gecikmelere ve yavaşlamalara açık. 19 Nisan civarında, sizi kıskanan kişiler söz konusu olabilir.

22 Nisan civarında, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda sonuçlanma enerjisi devrede. BU konular zaman alabilir. 24 Nisan civarında ise, tam tersi çekingenliğiniz üzerinizde olabilir, ama bu seferde başka kişiler imdadınıza yetişebilirler. Sahneye yeni kişiler dahil olmaya başlayabilir.

17 Nisan 30 Haziran aralığında, geri hareketteki gezegenler nedeniyle, belli girişimleri başlatmak ve yeni başlangıçlar yapmak doğru olmayacaktır. Girişimlerinizi 17 Nisan tarihine kadar yapmanızda fayda var. Zira, devamında daha çok düzeltilmesi gereken işlerle ve aksiliklerle uğraşılması gerekebilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel