ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Ayın ilk haftasında yepyeni şeyler deneyebilir, daha önce kimsenin yapmadığı şeylerin peşinden gidebilirsiniz. Cesaretiniz ve altından kalkmayı başardığınız şeyler herkesin hayranlığını kazanmanızı sağlayabilir. Maddi açıdan olumlu geişmelere açıksıznı. Elinize bir para geçebilir veya kazançlarınızı arttırabileceğiniz işler gündemde olabilir.

10 Kasım civarında, endişe duyduğunuz şeyler veya şüpheleriniz varsa, sezgilerinize kulak vermenizde fayda var. Muhtemelen yanılmıyor olabilirsiniz. Mal, mülk, ev, aile veya gayrimenkul başlıklı konular da gündemde olabilir. Ev alımsatımı, kiralama v.b konular ve de bu alanda aileyle paslaşmalar söz konusu olabilir.

Ayın 19’u civarında güç mücadeleleri, abartılı cümlelere bağlı ya da kibirli tavırlardan kaynaklanan tartışmalı ortamlar söz konusu olabilir. Alttan alan taraf olmaya gayret edin derim Niobe’ce. Ayın son haftasında ise, eliniz kuvvetleniyor, yeni şeyler deneyebilir veya mucizeler yaratabilirsiniz.

27 Kasım civarında, beklentileriniz karşılanmayabilir, ama üzülmeyin. Oyun devam ediyor. Sadece harcamalarınızı kontrol altına almayı unutmamalısınız.

Niobe Aslı Temel