Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Önümüzdeki iki hafta boyunca, yeni iş birlikleri, ilişkiler veya ortaklıklar gündeme gelebilir. Bunlardan bazıları üzerinizden yük kalkmasına yardım edebilecekken, bazıları maddi açıdan zorlayıcı konulara işaret ediyor olabilir.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Sabah saatlerinde yine, ilişkiler ve iş birlikleri zorlanıyor. Öğle saatlerinde rekabet ortamları, mücadele gerektiren durumlar, güç savaşları ya da kıskançlıklar ön planda. Hayattan farklı şeyler beklenmesine bağlı tartışmalar, inançlar, ideolojiler, kültürel farklılıklar tabanında karşıt fikirlerin yaratabileceği zorlu durumlar söz konusu olabilir. Kimin peşinden ya da neyin peşinden gittiğimize dikkat edelim. Kimin neyi niye yaptığını anlamakta zorlanılabilecek bir gün. Aşırılıklardan(fiziken ya da maddi açıdan)uzak durmalıyız. Tutamayacağımız sözler vermemeli, altından kalkamayacağımız iş ve sorumluluklara talip olmamalı veya aşırı harcamalardan kaçınmalıyız.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!