Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Enerjinizi doğru işlere harcayacağınız ya da mücadele gerektiren işler veya planlarla meşgul olabilirsiniz. Potansiyelinizi ortaya koyabilir, etrafınızın beğenisini kazanabilirsiniz. Özgüveniniz tam, ancak bu çevrenizin kıskanç bakışlarınızı önlemiyor maalesef. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız.

Bugün bizi neler bekliyor?

Fikir alışverişleri, sosyal planlar, yeni öğrenilecek bilgiler VE hümanist tavırlar ön planda. Akşam saatlerinden itibaren tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir, hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Geceye doğru saatlerde ise, yenilikçi bir ruh halinde olabilir, farklı şeyler deneyebiliriz. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Bugün Venüs de Boğa burcuna geçiş yapıyor. Estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temaları önümüzdeki günlerde ön plana çıkmaya başlıyor.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel