Astroloji

/

Burçlar

/

AKREP

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Ani karar vermemeli ve aceleci davranmamalısınız. Aksi halde beklenmedik sorunlarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Sakin ve emin adımlarla hareket etme vakti. Yakın dostlarınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Size yeni ve farklı bir perspektif kazandırabilirler. Şu sıra sizi zora sokacak ya da yoracak ortamlarda bulunmamaya özen gösterin.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Önümüzdeki on gün için, boyumuzu aşan işlere kalkışabiliriz veya önemsenmeyen konular tehlike yaratabilir. Yolculuklar esnasında aksiliklere ve gecikmelere açığız. Hafta başında uzun uzun yazdığım zorlu açılar bugün kendisini gösterebilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir(örneğin ben, Pazartesi günü oldukça büyük simsiyah bir Akreple karşılaştım evde, ben onu bulmadan o beni bulmaz umarım diye endişeliyim), riskli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz, rekabetçi, meydan okuyan, liderliği elinde tutmak isteyen veya saldırgan kişiler, acele veya yanlış adımlar atmamıza neden olabilirler. Karşı tarafı da dinleyerek ilerlemenin faydası olacaktır. Hızlı hareketler ufak tefek kazalara neden olabilir. Kemikler ve dişlerle ilgili sorunlara açığız. İhmal, önemsememe veya tembellik edilen konular büyük problemlere neden olabilir.

Örn: Gecikecekseniz haber vermelisiniz veya ben mutlaka o akrebi bulmalıyım v.b. (Detaylar önemliydi ve Pazartesi makalemizde mevcuttu, okumanızı öneririm Niobe’ce). Aynı zamanda, yanıltıcı kişilere ve yanılsamalara bağlı büyük adımlar atmamaya çok dikkat edelim. Altından kalkamayacağımız işlere girişme ihtimalimiz yüksek.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel