Astroloji

/

Burçlar

/

AKREP

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Farklı yerlere yapılacak seyahatler veya ziyaretler ya da farklı şeyler denemek ya da öğrenmek sizi motive edebilir ve kafanızda yeni şeyler oluşmasını sağlayabilir. Yeni kapıların açılması için sizi yavaşlatan veya engelleyen bazı şeylerden kurtulmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Gün boyu olumlu etkiler altındayız, hayata olumlu bakıyoruz. Akşam saatlerinde ise, gergin etkiler hakim olabilir ilişkilerde sakinliği korumakta ve karşıt fikirlerin yaratacağı tartışmalara dikkat etmekte fayda vardır. Gün boyunca ise, enerjimiz yüksek, özgür düşünüyor, rahatlamış hissediyor, zihinsel aktivitelere, keyifli planlara, kendimizi geliştirmemizi sağlayacak işlere, farklı şeyler denemeye ağırlık veriyoruz. İlişkilerde ve iş birliklerinde ahenk yakalayabilir, önemli görüşmeler, toplantılar yapabiliriz.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

HARIBO Chamallows Lezzet Yarışmasına Katıl, APPLE iPhone 6s, iPad Air, iPad Tablet ve Migros Alışveriş Çeki Kazan!