Astroloji

/

Burçlar

/

AKREP

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Sistematik ve disiplinli hareket ederseniz, planlarınızı daha hızlı hayata geçirebilirsiniz. Duygusal değil, profesyonel düşünmeye çalışın. Aksi halde yavaşlarsınız. Strese yatkın olduğunuz bir süreçtesiniz. Fakat isteklerinizin karşılık bulması için daha çok çaba sarf etmelisiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel