10.01.2013
 
        favori ekle

Astrolog Şenay Yangel'den 2013 Türkiye ve Dünya'sı!

Astrolog Şenay Yangel'den 2013 Türkiye ve Dünya'sı!

Astrolog Şenay Yangel Mahmure.com okuyucaları için açıklıyor...


Vedic Astroloji ye gore çıkardığımız haritalara göre:

Dünya ve Türkiye haritalarında Kuzey ve Güney ay düğümlerinin konumu 21.12.2012 ile birlikte karşıladığımız 2013 sürecinin bir işaretleyici; Uyanış dönemi olduğunun göstergesidir. Yeni bir çağa girerken yaşayacaklarımızı doğum sancısına benzetiyorum. Hiç bir doğumun sancılı olmaması düşünelemez. Her doğumun bir mucize olduğunu unutmamak gerekir. Kim olduğumuzu yaptıklarımızı yaşadıklarımızı var oluşu sorguladığımız bir sürecin başlangıcındayız. Tüm dünyada önemli olaylar tezahür edecektir.

2016’ya kadar insanlık önemli sınavlardan geçerek bu imtihanı yaptıkları ve yapmadıkları ile geçecek ya da sınıfta kalacaktır. Tüm bu verilerle birlikte Astrolojik haritaları incelediğimizde:

*Salgın hastalıklar da artış

*Hindistan Asya başta olmak üzere tüm dünyada yaşanacak şiddetli yağmurlar tsunamiler iklim değişiklileri

*Mayaların kehanetini doğrulayan Güneş patlamalarının jeomanyetik yansımaları uydular iletişim sistemleri üzerinde ciddi problemler yaşamımıza neden olabilir.

*Rusya Pakistan İran gibi ülkelerde siber saldırılar nükleer silahların yaratacağı travmatik olaylar güç ve iktidar hırsının acı sonuçları yine bu dönemin sancılı etkileri arasında.

*İran ve İsrail arasında Mart Nisan aylarına kadar gerilimler terorist örgütlerin ortaya çıkıp yasa dışı faaliyetlerini hızlandıması Ekonomik krizler tüm dünya insanlığını derinden etkileyecektir. Bu dönemde A.B.D de yaşanacak ekonomik problemler Çin’de yaşanacak önemli gelişmeler söz konusu olacaktır.

*Ülkemizde Komşularla gerginlikler siyasi kaoslar ve doğa olayları bu geçis sürecinin karanlık yansımalarıdır. Ülkemiz açısından Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 2.5 yıl boyunca seyrine devam edeceği Akrep burcunda ki etkileri:

*Gizlilik taşıyan konulara ilginin yoğun bir şekilde artması, gizli kalmış meselelerin gün yüzüne çıkması ve sarsıcı olaylara sebep olmasını deneyimleyebiliriz. Bilinmeyene olan ilginin artışı bu yönde suiistimal edilip maddi manevi kayıplar yaşamımıza neden olabilir.

Alıcı adı
Alıcı E-postası
Gönderen Adı
Gönderen E-postası